Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Alternatív gyógyászatban -...

Alternatív gyógyászatban - konkrétan távgyógyításnál - mennyi az a reális összeg, amit még javasolsz kifizetni egy kezelésért?

Figyelt kérdés
Konkrétan azok válasza érdekelne, akik már igénybe vettek hasonló megoldást. Mennyit kellett érte alkalmanként fizetni? Reális volt?

2012. jún. 3. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Eléggé irreális összegeket szoktak kérni.

Van egy ilyen "szabály", hogy természetgyógyász nem kérhet pénzt a szolgálataiért, hisz nem magának köszönheti a tudását.

Ezzel lehet egyet érteni és vitatkozni is.

Én 2 természet gyógyásznál jártam, mindketten teljesen ingyen segítettek nekem.

Egyéb alternatív gyógyászatnál max 5.000 Ft.

Távgyógyításnál semmit!

2012. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha **s gyógyít, akkor ingyenes. Aki valóban **s, az nem kér érte ellenszolgáltatást. Aki azt állítja hogy **s de konkrétan kér érte ellenszolgáltatást, az becsap téged. Felajánlást elfogadnak, de nem kötelező. Ha látod hogy rossz néven veszi hogy nem adsz cserébe semmit mint felajánlás vagy ajándék, akkor keress valaki mást, aki nem nyerészkedni hanem gyógyítani akar.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
"távgyógyítás" ?! Istenem, mennyi nem normális ember van. Ahelyett, hogy elmennél orvoshoz aki ezért tanult, inkább sarlatánnal "kezelteted" magad... Az emberi hülyeség határtalan.
2012. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Láttam én már reikis orvost:P Erről ennyit.
2012. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A feltett kérdésre adott válaszokat köszönöm szépen!


Harmadiknak.

Először: Nem értem miért szólsz hozzá, ha nem a kérdésre válaszolsz?

Másodszor: Milyen jogon minősítesz másokat, csak azért mert másképp gondolkodnak valamiről mint te? Ugyanez a véleményed az összes világvallás követőiről is? Ott mennyivel több bizonyítékot látsz a létezésre? Ott mit mondasz? "Ne higgyetek Istenben, hiszen ott a sok tanult politikus, akik majd megmondják mi jó neked!"

Ugyan már!

Kívánom neked, hogy soha ne tapasztald meg a magyar egészségügy működését!

2012. jún. 4. 08:15
 6/12 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok: én nagyon is tudom a működését, ugyanis radiológus szakorvos vagyok. Azért háborodtam fel, mert sajnos láttam olyat, aki a konvencionális orvoslásban nem bízva rákosként elment ilyen "alternatív" gyógyászhoz. Mondanom sem kell, meghalt az illető, mert elutasította az onkológiai kezelést, ami megmenthette volna. 100%-os gyógyulást lehetett volna elérni egy sugárkezeléssel. To
2012. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Továbbra is fenntartom: jogod van ehhez, de nekem jogom van hülyének tartani ha ebben hiszel. Lehet ezért utálni, nem érdekel.
2012. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy radiológusnak szó szerint minden fehér és fekete.

Ugye azt is tudod, hogy a megkérdezett onkológusok nagy százaléka önmagán nem alkalmazná a kemoterápiát, ha szükség lenne rá?

Szerencsére egyre több a felvilágosult orvos, aki maga javasolja paciensének az alternatív terápiákat.

Persze nem a távgyógyítást!

A kérdezőt különösen megértem, hogy kezébe akarja venni a sorsát, ha csalódott az egészségügyi ellátásban. A hit sokat segíthet, de azt meg nem pénzért kell venni.

2012. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden természetgyógyász elmondja, hogy a módszere csak támogató módszer, egymagában nem garantál gyógyulást. Aki ezt nem mondja el a betegének, vagy egyenesen lebeszéli a normál terápiákról, az csaló, vagy esetleg egyenesen gyilkos. Egy természetgyógyász is ugyanúgy felelősséggel tartozik a betegért, mint egy orvos, bár nem az esküje miatt, hanem mert életeket próbál menteni esetenként. Viszont kemoterápiát én sem nagyon vállalnám be....nem vagyok híve a kihányt léleknek...halálos mérgekkel kezeli a beteget, ami azért fura, mert a homeopátiát meg semmibe veszi, ami ugyanez, csak kis dózisban.
2012. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bár én nem radiológus vagyok, de csatlakoznék a véleményéhez. Kicsit sarkalattosabban: idióta az az ember aki távgyógyítóhoz fordul és még fizet is érte. A sok hülye miatt élnek meg nagyszerűen ezek a gazemberek.
2012. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!