Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » CLL-re (krónikus lymphoid...

CLL-re (krónikus lymphoid leukémia) gyógyszeres kemó helyett/mellett milyen alternatív gyógymód alkalmazható?

Figyelt kérdés
Páromnál diagnosztizálták, csütörtöki kezdéssel FLUDARA 10 mg-al indulna a kezelés!
2012. jún. 11. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Akkor kezdjék el a kezelést. Nem kell minden helyzetre alternatív megoldásokat keresni, a kemoterápia már nem annyira gyerekcipőben járó dolog.


Amúgy persze bármilyen placebo megteszi, kérdés, mennyire lesz hatékony.

2012. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Helyette ne akarjatok alternatív gyógymódokat, maximum mellette!
2012. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük a válaszokat!
2012. jún. 11. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Helyette semmilyen, még akkor sem, ha hamarosan megjelenik egy csomó "de én tudom a rák ellenszerét, mert a szomszédom unokaöccse járt egy javasasszonynál, aki valamit itatott vele, és meggyógyult, pedig az orvosok már lemondtak róla" ember. Mellette esetleg, bár nekem anno nem javasolták. Igaz, teljesen más fajta rákom volt, de nekem azt mondták, hogy a legtöbb ilyen készítmény, amit kemo mellé árulnak és be van vizsgálva (a nem bevizsgáltakról ne is beszéljünk), az úgy éri el a szervezet regenerálódását, hogy némely esetben akár teljesen az ellenkező hatást is kiválthatja, tehát a gyorsan szaporodó ráksejteket még jobban táplálja. Így az a beteg, aki kemoval meggyógyulhatott volna, annak a betegsége úgymond "belehúz", és az áttétek, illetve az alapbetegség már kemoval sem biztos, hogy sikeres lesz.
2012. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, ebben is sok igazság van!
2012. jún. 11. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Most látom a kérdésedet, nekem egyik ismerősöm szenved ebben a betegségben, ő kezelés mellett szedi a vörös szőlőmag lisztet( bioboltban lehet vásárolni, 0.5 kg 2000 ft) Ő ezt nagyon dicsérte, hogy nagyon jó, googleban is utána tudsz nézni, több orvos javasolja!
2013. febr. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!