Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Egy jóbarátom édesanyjánál a...

Egy jóbarátom édesanyjánál a napokban diagnosztizáltak vastagbélrákot, nyirok és májáttétekkel? (lent)

Figyelt kérdés
A doki szerint műteni kell,de max pár hónapja van a hatvanas évei közepén járó asszonynak.Az volna a kérdésem,hogy mivel a kemoterápiát elutasítják (megjegyzem,én is ezen az állásponton vagyok),milyen alternatív gyógymódok segíthetnek? A pozitív gondolkodás alap.Hallottam a piros gyümölcsök,búzacsíra,csökkentett deutérium tartalmú víz jótékony hatásáról.Még mik azok a dolgok,melyek pozitív irányba befolyásolhatják az állapotát? Olyan is írhatna,aki hasonlóan gondolkodik,és neki már sikerült! És értelmes,nem kötekedős válaszokat várnék,ha lehet!

2012. márc. 3. 02:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
29%

gerson terápia?

[link]

sajnos akiket én ismerek (ismertem) és rákosak voltak mind a kemót meg a sugarkezelést választották. egyikük sem él már. szóval nem tudom melyik módszer mennyire lenne hatásos, de én ezt választanám ha rákos lennék

2012. márc. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
34%
egy orvos ismerősöm meg nagy dózisú c vitamin beinjekciózását emlitette hogy hatásosnak bizonyul rák ellen. érdemes utánanézni
2012. márc. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még az első válaszoló által említett terápiáról,de nagyon érdekes! Igen,most,hogy írjátok,én is hallottam a C vitaminról.Hát nem tudom,nekem az a véleményem,hogy a sugárkezelés/kemoterápia elveszi a beteg összes méltóságát,ezen felül szétroncsol minden egészséges sejtet,és ha így szenvedve meghosszabbodik is az illető élete...Hát akkor inkább a rövid szenvedés és máltóságteljesebb halál! Ha egyszer ne adja Isten ,ilyen problémám lesz,bármit csak kemot nem!
2012. márc. 3. 02:59
 4/43 anonim válasza:
71%
A napokban volt a tv-ben egy hölgy, akinek tüdőrákja volt, áttétekkel, ő elkezdte szedni a gyógygombákat, ha jól tudom Varga-féle gyógygombák , és minden daganat eltűnt a szervezetéből, még az áttétek is, valamint volt egy ismerősöm, aki pedig kiegészítésként Flavin cseppeket szedett, neki bevált. Kívánom, hogy sikerüljön, nyerje meg a harcot.
2012. márc. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy,köszönöm szépen a nevükben is! Nagyon a szívemen viselem a sorsukat,és 2 éve én is közel álltam ehhez a szörnyű kórhoz! Sajnos a hölgy állapota ott tart,hogy már elkezdett fogyni,és attól tartok,hogy bele fog törődni abba,hogy meghal.Pedig küzdeni kéne és pozitívnak maradni,mert mint köztudott a gondolatoknak teremtő ereje van és bevonzzuk a pozitív és a negatív dolgokat egyaránt! Én ebben hiszek.Természetesen természetgyógyászt is fel fognak keresni,de azért jó lenne,ha pár tanáccsal tudnám őket segíteni.
2012. márc. 3. 04:49
 6/43 anonim ***** válasza:
59%

URAM ISTEN,


mi van itt???


Nézzük csak, a kemoterápia és sugárterápia előtt a rákbetegek 10%-a élt... most 50%. Ez igenis ennek köszönhető, és ezek a varázsszerek SEMMIT sem segítenek! Akik ilyesmikkel hitegetnek súlyos betegeket, undorító, sarlatán kuruzslók!


Mit gondoltok, Steve Jobs miért nem él már? Elég gazdag volt, és ő minden alternatív terápiát, ártól függetlenül végigpróbált. NEM JÖTT BE! És nektek sem fog! Ezek az emberek a pénzetekre utaznak, mivel képesek vagytok bedőlni ilyen ostoba dolgoknak.


A barátod édesanyja, ha lemond a kezelésről, HALÁLRA ÍTÉLI MAGÁT! Ez az igazság.


Persze vastagbélrák ennyi áttéttel eleve nem egyszerű menet, de amíg van esély a túlélésre, addig reális opció a küzdés! Ennek pedig egyetlen bevált módszere a sebészet-kemoterápia-sugárterápia kombó.


Uram isten...

2012. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Szerintem a sugárkezelés/kemoterápia mit sem ér,ha nincs mögötte pozitív gondolkodás,kitartás,élni akarás! Nagypapám fél évet szenvedett ettől a -már' bocsánat a nyersségemért-okádtató,hajkihullató kezeléstől,és bár a helyzete kevésbé volt súlyos,mint a barátom édesanyjának,mégis belehalt! És kínok közt,kiszolgáltatottan élte a maradék kis életét.Hát minden tiszteletem azoké,akik ezt vállalják,de teljesen megértem azokat,és ezek közé tartozom én is,akik hiszik,hogy csodák vannak,mert a tv és egyéb más forrás már nem egy csodás gyógyulásról számolt be szerte a világon.Én hiszem,hogy életmódváltással,igenis le lehet küzdeni a rákot mert szerencsére,ilyen embert is ismerek.És teljes mellszélességgel támogatom azt,aki alternatív gyógymód felé hajlik! Persze egyértelműen van egy lehúzós oldala a dolognak,de ha az ember utánolvas,tájékozódik,akkor sok okos dolgot találhat,és most én itt kértem az emberek segítségét,és köszönöm,hogy ennyien segítenek! A dolog eldöntött: nem lesz kemo! És én ezt támogatom,és a végsőkig kitartok a nézetem mellett!
2012. márc. 3. 12:19
 8/43 A kérdező kommentje:
Hülyeség amit írtál,és az ilyen negatív véleményre nem is vagyok kíváncsi! OLYAN EMBEREK TANÁCSÁT VÁRNÁM,AKIK HISZNEK AZ ALTERNATÍV GYÓGYMÓDOKBAN,és tudnak ajánlani még dolgokat a hölgy megmentése érdekében! Amúgy nem én vagyok itt a lényeg,meg a nézeteim,hanem a barátomék! Szóval nem is értem,aki nem hisze ezekben a gyógymódokban,az mit keres itt egyáltalán?! Na de komolyan,kérném a kötekedő,rosszindulatú embereket,hogy máshol éljék ezt ki,mert itt ez most komoly dolog!
2012. márc. 3. 17:56
 9/43 anonim ***** válasza:
64%

Én vagyok rosszindulatú?


Most komolyan, ebben semmi kötekedés nincs, józan ésszel beláthatod. Van egy standard gyógymód, ami képes a rákbetegek felét megmenteni, és van egy sereg sarlatánság, ami nem képes megmenteni egyetlen beteget sem, spontán remisszió aránya meg 1 a 100.000-hez, ebben bíztok?


Légyszíves írd majd meg, amikor a barátod édesanyja meghal, had tanuljon belőle az összes többi társad.


Ha valóban létezne egy alkalmasabb gyógymód a jelenlegi standardnál rákbetegeknek, akkor miért nem azt alkalmazná a világon az összes onkológus? Mert mindenki eredendően gonosz? :D


Vagy ha már az összes onkológus gonosz, akkor vajon az összes rákbeteg is ostoba? Ha lenne AKÁR EGYETLEN jobb terápia, akkor miért ne használná azt MINDENKI?


Azért, mert ilyen NINCS!


Ezek az emberek csak a pénzetekre utaznak...

2012. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Te hidd ezt.De ha valaki úgy áll a dologhoz ,hogy úgyis meg fogok halni,akkor lehet akármilyen hiperszuper terápia akkor is meg foghalni,mert feladja!Mért mondja minden doki,hogy FEJBEN DŐL EL MINDEN? Ezt mondták a barátom anyjának is! De ezen az orvoso,nyilván a piacon vették a diplomájukat! Semmit nem ér egy kezelés sem,ha a beteg nem akar élni,és lássuk be ez valóban így van! És belehalnak a betegségbe azok is nagy számmal akiket hónapokig kínoznak ezzel a szörnyű kezeléssel! Hadd döntse el mindenki maga,hogy kopaszon,csontsoványra fogyva,non-stop hányva akar-e szenvedni,vagy esetlegesen egy humánusabb módon,gyógyulni! Én veled ellentétben nem mondom azt,hogy te ,vagy azok akik a kemo mellett vannak,meg is érdemlik,hogy szenvedjenek,mert ennél többet érek! Mint leírtam,minden tiszteletem az övüké,de én soha nem mennék bele,mert az ép sejteket szétbarmolja és lehet,hogy 5-10 évvel meghosszabodik az illető élete,de utána a kemo miatt tönkrement szervei károsodásába fog belehlni...Inkább akkor ne szenvedjek,de nem akarnék szenvedve élni még éveket!Mindenáron nem kell.Szóval itt a vitát le is zártam.
2012. márc. 3. 18:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!