Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A lábgombát házilag hogyan...

Dijja90 kérdése:

A lábgombát házilag hogyan lehet a leghatékonyabban eltüntetni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

ecet.

Zoknik mosásakor, valamint a cipőbe "töményen". fürdés után 2:1 hígítva töröld át vele a lábadat is.

Ez mellett jól szellőző cipő, talpbélés (gyakran cserélve és tisztítva), valamint napoztatni.

Ha meg olyan helyen vagy, akkor papucs.

2012. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs tuti módszer. Nekem vagy 6 évig volt kiirthatatlan lábgombám, pedig megpróbáltam mindent, a különféle kenőcsöktől kezdve a formalinos kenegetésig (igen, fáj, mint az állat), cipőbe szintén, összes cipő+zokni kidobása és újak vétele, de aztán teljesen megszűnt, én sejtem az okát, de nem tuti módszer. Csak vastag zoknim van, a Metro-ban vettem, az Active feliratút, illetve Nyugati aluljárós kínai cipőket kezdtem el hordani, mert olcsó volt. Szerintem abban van valami teljességgel veszélyes anyag, amivel elintézik, hogy kínából idáig ahogy fél év alatt eljut a konténer, ne rohadjanak meg a cipők, szerintem az is sokat segített. Ezen kívül egész nap cipőben "rohadok", ahogy az ismerőseim mondják, és egyáltalán nem büdös a lábam, az öblítő illatát lehet csak érezni a zoknimon. De amúgy a válasz a kérdésedre: leghatékonyabban formalinnal.
2012. júl. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!