Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tehetek szapora szívverés...

Mit tehetek szapora szívverés ellen?

Figyelt kérdés
A vizsgaidőszak utolsó hetébe léptem és amikor megmértem a vérnyomásomat, reggel a szívverés 89 volt, nemrég meg 100. A többi rendben van, csak kissé szapora a pulzusom. Ma nem ittam semmilyen kávét.
2012. júl. 1. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot,ne igyál alkoholt,kávét,kólát.Ajánlott egy -két csésze orbáncfű tea
2012. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne méregesd magad, mert már attól is felmegy a pumpa. meleg van, neked vizsgaidőszak van. Ne izguljál. Igyál sok folyadékot, hogy legyen mit szállítania a szívednek. A kórházakban a betegek vérnyomását, érverését reggel, ébredés után mérik. És az lesz neki az aznapi vérnyomása. A többi már a nap hozadéka lenne. Az izgulás a vizsgálatok miatt, a várakozás, stb.
2012. júl. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem. Alkoholt nem ittam május óta. Jogot tanulok így van tanulni bőven. Pénteken lesz az utolsó vizsgám, egy szigorlat utána nem is szándékozom több kávét, energiaitalt inni a decemberi vizsgaidőszakig.


köszönöm.

2012. júl. 1. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!