Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Június 9-én kezdődő vesemedenc...

Június 9-én kezdődő vesemedence gyulladásom volt és az orvos azt mondta h egy honapig nem fürödhetek medencébe. Szerintetek holnap (július 3) nagyon nem tanácsos, mert nagy a visszafertőződés esélye?

Figyelt kérdés
sos

2012. júl. 3. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még gyenge az immunrendszered az antibiotikumok után. Lehet, hogy nem lenne semmi gond, de én nem kockáztatnék a helyedben.
2012. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem szedsz gyógyszereket, akkor érdemes kipróbálni az orvosi zsálya teát. Bár mára már nem hoz rendbe, de gyorsítja a felépülést a vesemedence gyulladásból. Minden húgyúti fertőzésre, és általánosságban az efféle altesti panaszokra jó a zsályatea. Ha érzed hogy ilyesmi kezd kialakulni, akkor sosem árt ha iszol rá pár csészével. Napi 1-2 csésze elég belőle, mert elég erős a növény, plusz az íze is...érdekes:D Persze az orvoshoz attól még el kell menni, és elmondani ha ittad a teát.
2012. júl. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat! :))
2012. júl. 3. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!