Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vesemedence gyulladás lehet...

Vesemedence gyulladás lehet vagy egy sima felfázás?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek dokihoz mert már nagyon szenvedek. Nem tudok rendesen pisilni se mert hiába van inger csak pár csepp folyik ki. Ilyenkor egy pár másodpercig erős görcs, fájdalmat észlelek alhas tájékán. Valamikor szinte négykézláb érek be a lakásajtón és rohanok a wc-re mert annyira kell de akkor se jön ki a teljes mert érzem, hogy még kell de már nem jön több. Deréktájon állandó fájdalmat érzek.
2012. jún. 1. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább hólyaghurutra, hólyag gyulladásra tippelnék. Ütögesd meg kézéllel a vese tájékodat, ha ott érzékeny, akkor mégis vese medence gyulladás.
2012. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta vannak ezek a tünetek?
2012. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Május elején kezdődött akkor tartott 1,5 hétig aztán május végére ismét előjöttek ezek a tünetek :/
2012. jún. 2. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Már akkor el kellett volna menned orvoshoz, mikor előjöttek ezek a tünetek.
2012. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a bajom :S Én se törődtem vele elsőre, elmúlt, de most újra előjött :S lázam is van mellé :S
2012. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!