Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Honnan szarmazo desztillalt...

Honnan szarmazo desztillalt viz alkalmas emberi fogyasztasra?

Figyelt kérdés

Kerem, hogy ervekkel, ellenervekkel irjatok, mert nemcsak a velemenyek, hanem nagyon erdekel a "miert" is!


Ezen a cikken elgondolkodtam:

[link]

Es az autoba/vasaloba hasznalatos desztillalt viz vajon ihato-e? Miert igen, miert nem?


Elvileg nagyon egyszerüen forralhatunk otthon vizet, fedöt ra, hülni hagyjuk, ez is jo?


A pincenkben magas a legnedvessegtartalom, igy elektromos paraelszivoval szerintem pont, hogy desztillalt vizet nyerünk - ez is ihato elvileg? (Nekem a szaga nem annyira tetszik, ez miert van?)



2012. júl. 8. 17:10
1 2
 11/15 anonim válasza:
Semmiképpen ne igyál deszt vizet. A kémia tanárom azt mondta, hogyha deszt vízben fürödnénk és abba bele esne a hajszárító semmi bajunk nem lenne. Mivel a deszt vízben nincsenek ionok amik vezetnék az elektromos áramot.
2012. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én 3 éve csak desztillált vizet iszok,illetve abból is főzök!Élek virulok,a vérképem azóta tökéletes!
2013. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hol veszed? Amit autoba hasznalnak, 5 literes tartoba, ez is ihato? Asvagyi anyagokat potolod valamivel? Amit irtak, a belbolyhok is egeszsegesek, azaz semmi allergia vagy emesztörendszeri probelma?
2013. jún. 23. 01:21
 14/15 anonim válasza:
Amit linkeltél azzal csinálom magamnak!Az ásványi anyagokat zöldséggel ,gyümölcsel ,gabonákkal pótolom.Az emésztő rendszerem azóta tökéletes,előtte már a tükrözés környékezett,IBS-em volt!Allergiám semmi nem volt és nincs most se!
2013. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jún. 23. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!