Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A SPAR-os száraz macskaeledel...

BierBear kérdése:

A SPAR-os száraz macskaeledel alkalmas emberi fogyasztásra?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 15:31
 1/8 anonim válasza:
88%
Igen, de ne csodálkozz, ha elfogyasztása után egy ideig nyávogni fogsz. :)
2012. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
De lehet, hogy megeszed és hirtelen ejájulsz aka. shit-snack blackout. Ha nem ismered a kifejezést, de tudsz angolul nézz utána az Urban dictionary-ben. Én halálra szakadtam magam mikor megláttam ezt a kifejezést és hogy mikor használják.
2012. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D
2012. máj. 29. 15:43
 4/8 anonim válasza:
100%

Komolyra fordítva a szót, ha van más kajád akkor ne egyél ilyet. A whiskas-t még talán meg lehet enni, mert azt igazi hús meg máj felhasználásával készítik. Nem is beszélve, hogy a száraz macskakajának milyen íze lehet. Lehet ennél egy kanállal aztán szaladnál hányni, szóval inkább ne. De ízlés dolga. Kérdezz meg valakit az ismerőseid közül aki már fogyasztott ilyen terméket.

Ha meg poénból írtad akkor én kérek elnézést. :)

2012. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, szép fényes lesz tőle a szőröd :D
2012. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy kismacskákból álló almot etettem, de elmentek a macsekok és rámmaradt. És csak eszembe jutott. Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 29. 22:54
 7/8 TomMunk válasza:
100%
Persze, asszem 2003 óta előírás (főleg a gyerekek miatt), hogy emberi fogyasztásra alkalmasnak kell lennie. Mondjuk én inkább a kocsonyás cuccot bírom, mert az még finom is :D
2012. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovacs magdolna2 válasza:
Simán, háborúban foleg
2023. máj. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!