Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha a fordított jóga ászanákat...

Ha a fordított jóga ászanákat rendszeretelnül gyakorlom annak lehet káros következménye?

Figyelt kérdés

Nm szoktam jógázni !

Néha otthon csinálok (vagy próbálkozom) néhány ászanával.

Csak elég rendszertlenül.

Álltalában úgy 1 percig szoktam a fordítottakat kitartani.

Akkor is ha közte több hét telik el.

Az ilyesmi lehet rossz hatással az egészségemre?



2012. júl. 12. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ellenkezöleg, ugy olvastam, h csupa pozitiv hatasa van, ahogy a gyertyaallasnak is (pl a venas ver visszafolyasa jo ez ereknek, visszerek megelözeseben es kezeleseben, segiti a sziv munkajakat...stb). De pontosabban sztem nezz utana joga könyvekben vagy a googleban.

Szerintem karos, testhelyzettöl függöen csak annyi lehet, pl gyertyaallast hosszabb ideig csinalva görnyedt a hat, ezert fokozhatja az amugy is mar fajo hatat, ilyenek.

2012. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fordítottnál csak arra figyelj, hogy legyen csukva a szemed. Ill. ha lány vagy, menstruáció alatt ne nagyon csináld.
2012. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megtaláltam ezt a kérdést és felmerül bennem.hogy miért kell csukva tartani a szemeket?Könyvben az áll,hogy van amelyiknél a lábujjakat kell nézni.
2013. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Konkrétan a gyertyánál a pajzsmirigyet masszálod - kék gömböt kell odaképzelni minálunk. (a csakrák) Csukott szemmel könnyebb, ugye.
2013. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!