Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed AB. Miatt műtöttek 22....

Missed AB. Miatt műtöttek 22. -én (első baba). Műtét után volt vérzésem kicsi+este másnap reggel óta semmi és most tüdőgyulladásom van kórházban azt mondták ha lázam van mennyek vissza, de ha a t-gyulladás miatt akkor is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lázas vagy menj vissza mindenképp és nézenek meg!

Lehet alul rendben vagy,de a láz nem játék!

Az is lehet,hogy valami szövődmény a t.gyulladás!

De ha nincs vérzés és görcs,akkor szerintem rendben vagy,de gondolom adtak antibiotikumot.

Anno én is kaptam mikor missedem volt.

2009. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néha picit szokott fájni a hasam alja de semmi folyás vagy egyéb.Kaptam gyógyszereket igen.Nagyon aggódom.
2009. okt. 29. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Az,hogy fáj a hasad az természetes,nekem is nyilalgatott meg enyhén fájdogált hébe hóba még vagy 2 hétig utánna.

Nekem sem volt utánna semmi vérzésem és visszamentem uh-ra,de minden rendben volt.

Hogy megnyugodj,menj vissza és nézesd meg magad!

Gondolom kaptál a tüdőgyuszira gyógyszert és lázcsillapítót is!?

2009. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!