Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínyen góc eltávolítása?

Fogínyen góc eltávolítása?

Figyelt kérdés
Mintha valami góc szerűség lenne elől az egyik fogam felett az ínyen.. nem éreztem és nem is figyeltem eddig... csalánallergiás tüneteket produkálok egy ideje és néztem h a góc is lehet kiváltó ok sajnos az ínyemen találtam vmi hasonlót... Mennyi ideig tart ennek az eltávolítása? Műteni kell? Valakinek volt már ilyen eltávolítása? félek.. :(

2012. ápr. 16. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy kis sárgás fehér lepedékkel borított fájdalmas fekély van ott, akkor az aphta. Ha olyan, mint egy pattanás, akkor elhalt a fogad. Melyik, a kettő közül? Ha meg tudod állapítani, úgy tudunk tanácsot adni.
2012. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...is is... :S erősebb nyomásra kicsit fáj..

remélem, hogy nem halt el.. mert 16 vagyok és első fogam... ha az kiesne... :S :((( van amikor szinte teljesen eltűnik... volt itthon ilyen kamillás (gingizol) vagy vmi hasonló nevű.. azzal ecseteltem és egy ideig jobb volt.. nagyon változó..

2012. ápr. 17. 15:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig észre sem vettem.. csak most nem rég.. így nem is éreztem hogy ott van.. remélem nem vár rám semmi komolyabb műtét.. :((
2012. ápr. 17. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig jobb, ha beleéled magad, hogy elhalt az a fogad, és egy gennyzacskó van a gyökércsúcs végén. Minél előbb keress fel egy fogorvost, hogy gyökérkezelje, ha nem akarod, hogy cysta, utána tályog alakuljon ki, ami átrághatja a csontfaladat is.
2012. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így is (be vagyok fosva..) már ne rémíts meg még jobban.. :(( De ugye ki esni nem fog? És ez a gyökérkezelés fájdalmas nagyon? :(
2012. ápr. 17. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdéss a mútéttel meg kezeléssel volt kapcsolatos!!!
2012. szept. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!