Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kineziológus módszerei segíthe...

Kineziológus módszerei segíthetnek a mellnövelésben/ a két mell méretének kiegyenlítésben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A mellek természetes módon különböző méretűek. Nem vagyok nő, tehát nem tudom milyen problémákat okoz ez, de járok kineziológushoz, és nem hiszem hogy az a fajta praxis segítene ebben. Ahogy elnéztem inkább nem testi problémák megoldására alkalmas a dolog. (bár lehet hogy csak azért gondolom így, mert nekem nem testi betegséget kezelnek)
2012. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak láttam, hogy az agykontroll erre alkalmas, én viszont kineziológushoz járok...
2012. júl. 17. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen sima bioenergetika is jó rá. Fogod magad, eldöntöd hogy minden belégzéseddel életerőt is szívsz be, és kilégzéskor kipréseled a tenyereden. A tenyeredet pedig odarakod a kérdéses testrészre. Mikor érzed hogy a tenyered és a célterület is eléggé átmelegedett, akkor kiadod az energiának az utasítást, hogy milyen hatást fejtsen ki az adott testrészen. Pontos utasítást érdemes adni, mert például egy jóindulatú daganattól is nagyobb lesz a melled. Tehát fontos hogy pontos instrukciókat adj. A melegedés amit érezni fogsz nagyobb mértékű, mint a sima bőr-bőr kontaktus esetén, tehát energia áramlik. Ezt addig ismételd amíg elégedett nem leszel az eredménnyel, de szerintem napi egy alkalomnál többször ne. Másokat ne próbálj meg ilyen módszerrel gyógyítani, mert rámegy az egészséged.
2012. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. júl. 17. 23:11
 5/5 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Www.termeszetesmellnoveles.blogspot.com
2012. júl. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!