Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Normális hogy nem nől a...

Normális hogy nem nől a mellem vagy csak én nem veszem észre? 16/L

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Normalis, persze, nincs minden nonek cicije, vannak, akik deszkak maradnak.
2012. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
A nagy mell lelóg egy idő után és úgy néz ki, mint egy szatyor. A kis mell, ugyan kicsi, de szépen áll. Sajnos nekem(36) is kis mellem van, a velem egyidős nagy mellűeknek meg már lóg. Istenem de, jó hogy pici cicikkel áldott meg.
2012. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Ja még annyit hogy ahhoz enni is kell, hogy nőjön. Sok kenyér, sok húsi.
2012. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jo hát van azért mellem de kicsi azéé még egy kicsit nőhetne,de nem veszem észre mivel minden nap látom. jaj avval nincs gond mert én eszek nagyon sokat,csak nem látszik meg rajtam. olyan normális pont jo alakom van csak h kicsi cici..
2012. júl. 17. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy egy fiú véleményére, akkor elmondom, hogy nem a melled méretén múlik a szépséged! Lehet akármilyen kicsi cicid, attól Te még egy gyönyörű lány lehetsz!!! :)
2012. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!