Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szemölcs leragasztás ragtapass...

Szemölcs leragasztás ragtapasszal, próbáltad már?

Figyelt kérdés

Olvastam egy házi gyógymódos oldalon, hogy a szemölcsöt sebtapasszal minden reggel ragaszuk le és este vegyük le, majd reggel megint rakjunk rá újat. Ezt egy hétig kell ismételni.

Szerintetek hatásos lehet tényleg?

Ma kezdtem el .


2012. júl. 31. 12:35
 1/4 anonim válasza:

Szia, ezt kimásoltam neked:

innen:

[link]


Üdv!!Ezt megosztanám mindenkivel hátha másnak is segít!:Két éve először egy darab szemölcs nőtt a kezemre.Nem foglalkoztam vele,gondoltam majd elmúlik!Hát nem így lett!Született pár hónap alatt még több szemölcsöm!Nőttek mint a gaz!!Elkezdtem ecsetelni a vérehulló fecskefűvel.Eredmény semmi.Jött a Waltner fagyasztó készülék...Eredmény semmi!Már annyi volt az egyik ujjamon és olyan rondák hogy gondoltam inkább le kéne vágni az ujjam!A lézeres kezelés egy szemölcsre ha jól emlékszem tíz ezer forint felett volt!Egyetlen ujjamon volt kb nyolc szemölcs!Szóval az szorozva tízzel az még testvérek között is nyolcvan rugó!Ragasztgattam sebtapaszokkal hogy ne látszódjon milyen ronda a kezem!Akkoriban a gerincem sem volt a helyzet magaslatán!Kiszakadt egy porckorongom és műtétre ítéltek!Gondoltam nem megyek be ilyen ocsmány kezekkel a kórházba,ezért leragasztottam leukoplaszttal!Egy hét múlva a műtét után kiengedtek,hazajöttem és leszedtem a leukoplasztot!Nem hittem a szememnek:kisebb lett az összes szemölcsöm!Hát akkor nosza rajta,betekertem megint és egy hét múlva megint leszedtem..és csoda vagy nem de még kisebbek lettek!Eljátszottam minden héten és Kb egy hónap alatt eltűnt az összes szemölcs a kezemről!Ennek már lassan egy éve és nem jöttek vissza!!Szóval a sok tízezres gyógyszereket meg a kezeléseket egy tekercs leukoplaszttal megúsztam!Azóta mindig van itthon!Szerintem megéri kipróbálni mindenkinek hátha beválik!Lényeg hogy egy hétig rajta kell hagyni majd aztán cserélni!Nem foglalkoztam vele hogy vizes lesz meg ilyenek,akkor is rajta hagytam és le sem ázik!

2012. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Alábbi link alatt is olvashatsz a tapaszról:


[link]


A lényeg, hogy kitartó legyél, és ne válassz drasztikus gyors beavatkozást, ha csak lehetséges.

2012. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elszigetelés


•Egy nemrégiben végzett vizsgálat szerint még a krioterápiánál is hatékonyabb, ha a szemölcsöt szorosan leragasztjuk. Akkora ragtapaszt használjunk, amely éppen lefedi a szemöl­csöt, és hagyjuk rajta hat napig. A tapasz eltávolítása után né­hány percre áztassuk vízbe a területet, és egy dörzskefével vagy habkővel reszeljük le a vastag, elhalt bőrréteget. Hagyjuk sza­badon a szemölcsöt éjszakára, majd reggel kezdjük újra a ke­zelést, és ismételjük egészen addig, amíg a szemölcs el nem tű­nik. Vigyázat! Ha a szemölcs az arcon vagy a nemi szervek kör­nyékén helyezkedik el, forduljunk inkább orvoshoz!

2012. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm sokak nevében! A kezemne nekem is volt, de azt lefagyasztották, nagyon sokszor...

Küldtm válaszlevelet!

2012. júl. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!