Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csináltattam köldökpiercinget....

Csináltattam köldökpiercinget. Már nem először, de eddig soha nem bírta sajnos a bőröm. Most jobban szeretnék vigyázni vele. Le tudom ragasztani valami vízálló ragtapasszal fürdésnél?

Figyelt kérdés
Régebben hallottam olyan vízálló "sebragasztóról", amit például műtéti sebekre szoktak használni, fürdésnél. Van ilyen? Mennyibe kerülhet? Nem szeretném kiáztatni picit sem.
2010. nov. 20. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne fürödj, hanem zuhanyozz!
2010. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Letakarni nem szabad hiába van olyan vízhatlan tapasz.


Körülötte kend be krémmel és nem fog oda kerülni a víz.

Pl amikor mosol hajat majd ne fentről engedd magadra a vizet hanem hajtsd előre a fejed és úgy.

Nekem annyival volt nehezebb a csípő pc-knél h az közelebb volt a víz útjához de krémmel kitudtam játszani.

18/F

2010. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha "nem bírja a bőröd" akkor nem kéne eröltetni a dolgot
2010. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Azért gondoltam a vízhatlan tapaszra, mert tényleg félek hogy esetleg a szappanos víz kárt tesz benne. Krém pedig elméletileg nem kerülhet a "seb" közelébe, úgy tudom.
2010. nov. 21. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!