Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap megvágtam a karomat,...

Tegnap megvágtam a karomat, szétnyílt vagy másfél centisre és csak lefedtem 2 ragtapasszal! Nem akarok orvoshoz menni, mert nem akarom hogy anyuék rájojjenek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
semmit. majd meggyógyul. nekem rengeteg ilyen seben volt. meggyógyultak. fertőtlenítsd le mindenesetre. fújjál bele alkoholos dezodort, én mindig eztcsináltam. jópara, majdbeszarsz, de hatásos :D
2009. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel vágtad meg a karod? Nagyon mély a seb?
2009. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: inkább betadinnal fertőtlenítsd a sebed.
2009. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Sebbenzinnel töröld át.Utána pedig betadinnal kend át és egy vattára is tegyél betadint , úgy tedd a kezedre,a végén gézzel tekerd be.De a legjobb az lenne ha orvoshoz elmennél vele,mert fertőzést és vérmérgezést is kaphatsz.Gondolom a karodat vagy az életedet nem akarod elveszteni?!!!?? Ne játszadozz,irány az orvos!!!
2009. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyire mély, de most pont olyan belülről mint ahogyan a bőralját lerajzolják a biológia könyvekbe :S mármint olyan sárga "hólyagok" és véres. :S
2009. dec. 21. 17:02
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
17.01. vagyok. A szüleid egyébként miből jönnének rá ha pl. össze varrják a kezed? Ha meg azt észre vennék,akkor már a simán kezeletlenül hagyott vágásodat is észreveszik.Nem értem a logikádat...:S
2009. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem vagy 6 ilyen sebem volt, sosem mentem vele orvoshoz és még élek. vigyázni kell rá, és fertőtleníteni. ennyi az egész. ha nem vmi rozsdás, piszkos dologgal vágtad el magad akkor nemkapsz vérmérgezést sem. nemkell az ördögöt a falra festeni rögtön.
2009. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem festem az ördögöt a falra,csak nem értem,hogy mit kell titkolózni.Azért akár hogy is nézzük a kérdező 1,5 cm-es sebről beszélt,azért az nem csak egy pici vágás.
2009. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"szétnyílt vagy másfél centisre"
2009. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja és ezért nem kell lepontozni!!!Eléggé undorító lett ez az egész,mert aki leírja,hogy esetleg mi lehetséges le van egyből pontozva!Kedves kérdező:szerintem be se kösd,ne is fertőtlenítsd úgysem lesz semmi bajod!!!


Üdv

2009. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!