Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki ma azt ajánlotta, hogy...

Valaki ma azt ajánlotta, hogy pattanásos bőrre svéd cseppet kell inni, hogy kitisztuljon a test. Mennyit tegyek a teába, folyadékba?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 16:47
 1/6 anonim válasza:
Pattanások ellen ajánlom az egészségügyi szeszt, illetve krémeket....bár az egészségügyi szesznél jobb nincs:)
2012. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dejó köszönöm, rákenni kell, vagy meginni a szeszt?
2012. aug. 4. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:

XD Rá kell kenni, nehogy megidd, megvakulsz.

Persze csak akkor, ha egézségügyi szesz alatt az arcszeszhez hasonló tisztaszeszt(metil/etil alkoholt) értesz.

2012. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is svéd cseppet használtam és bevált. Nem meginni, hanem vattára tenni és úgy kell bekenni az egész arcot vagy ahol pati van. Zsíros bőrre is jó! Amúgy ezt inni is lehet.
2012. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én a Zineryt-et ajánlom ez is szesz, nem kell vattára tenni mert van rajta egy ilyen kis kenőizé:D már 1 használat után is sokat használt nekem
2012. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van egy csoda szer ami olcsó és segít!!! Neve: Clean and Clear. Ez egy olyan készítmény ami típikusan pattanásos miteszeres bőrre van. Alkohollal vegyített ami meg nyitja a pólusaidat és ki tisztítja a bőrödet. FONTOS!!! Előtte mosd meg alaposan az arcod, mert ha csak úgy "koszos" arcbőrre viszed fel rosszabbat teszel!!! Ajánlom hogy egy vatta pamacsra tegyél egy kicsit és jó alaposan kend be az arcod! NE ijedj meg ha eleinte marni/csípni/égni fog ez természetes hiszen így tisztítja a bőröd, és fertőtleníteni. Minden másnap ajánlom a használatát. Egy-két héten belül fogod érezni, illetve látni a változást, hogy az arcod nem annyira miteszeres,pattanásos, illetve nem zsíros. Ha ezt folyamatosan csinálod elfognak tűnni a bőrhibáid! :)


Illetve ha arc pakolást szeretnél akkor sima joghurt bele egy fél élesztő, kend az arcodra, várd míg meg szárad, aztán langyos vízzel mosd le!!! Ez is jó megoldás de ezt sokszor kell meg csinálni hogy valami változás legyen, ezért jó amit először írtam mert az gyors, és nem kell vele pacsmagolni... Amikor le szeded utána erősen élesztő szagú lesz az arcod, tehát ha közösségbe mész, akkor kend be az arcod After Shavvel!!! Sok szerencsét! :)

2012. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!