Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen "gyógyszertelen"...

Milyen "gyógyszertelen" módszereitek vannak a fejfájás elmulasztására?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak azért fáj a fejed, mert keveset ittál. igyál néhány kortyot, hátha rendbehozza. (már ha tényleg ez volt a probléma)
2009. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

esetleg menj ki kicsit a friss levegőre.


(1. voltam)

2009. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van egy pont a hüvelykujj és a mutatóujj között, ha azt egy percen keresztül erősen nyomva tartod, állitólag elmúlik a fejfájás, nekem nem jön be, valószinűleg nem tudom eltalálni a pontot. Most olvastam, hogy ha a lábunkat hideg vizbe rakjuk, az elmúlasztja a fejfájást, még nem próbáltam, amit viszont biztosan tudok, az a jó szex. Kipróbálva, évek óta hatásos. Persze biztos vagyok benne, hogy nem feltétlen minden tipusú fejfájást mulaszt el, gondolom, ha huzat fogott meg, mégis jobb lenne bevenni egy aszpirint is.
2009. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
sör
2009. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én hideg borogatást szoktam rakni a homlokomra, vagy a tarkómra, attól függően, hogy hol fáj. Vagy lefekszek aludni. Általában bejön.
2009. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
zöld tea, vagy zsálya tea.
2009. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak folyadékkal töltött hütöben tartott szemüvegek,van aki ezt használja jótékonyan hat a szem környékén található pontokra. Én úgy művelem,hogy a szemöldök csontján van három pont és a szem alsó csontján középen egy,nos ezekre határozott nyomást fejtek ki 20mp.ig ezt megismétlem néhányszor.
2009. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hüvelyk és a mutató ujjaddal összecsíped az orrnyerget felül a két szemöldököd között. Addig szorítsd, ameddig bírod. Majd engedd el és még egyszer- kétszer. Az esetek többségében elmúlik a fejfájás. Nekem többször bejött.
2009. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első módszerem: igyál 2 deci tejet.

Második módszerem: Citromos kávé.


Harmadik módszerem:

tedd a két hüvelykujjad a halántékodra a jobb mutatóujjadat a jobb szemgördödbe a bal mutatóujjadat a bal szemgödrödbe az orrnyergedhez közel, majd a huvelykujjaiddal kezd el maszirozni a halántékaidat miközben a mutatóujjiaddal enyhe fokozatosan erösödö nyomást fejtez ki az orrnyerged és a szemgödröd irányába mindkét oldalról egyszerre, és ezt ismételgeted legalább 2 percen át.

Kínai módszer!

Ez azonnal megszünteti a fejfájást!

2009. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szegeny...azt se tudja mar ezek utan melyik ujja hol van:))))Bocsi, szoval szerintem ha faj a fejed akkor, sokat agyalsz, vagy ellenkezel azzal amit valojaban szetnel. Ez egy belso harc valojaban. Szoval dontsd el, es kesz! Hasznald a Reikit, ha nem vagy az akkor menj el egy kurzusra, ha ezt inkabb kiagynad, akkor rakj a fejedre melegvizes borogatast. Igen MELEGVIZESET, mert jobban hat mint a hideg, persze felvaltva is lehet, de a meleg jobb, mert a meleg hatassara kitagulnak az erek, es megindul a veraramlas. Aztan, persze ott a sex, de ez fajastol merteketol is fugg. Az alvas is jo. Szoval felsorotunk itt egy par lehetoseget, szoval valaszthatsz, es persze donts! Mindig szivbol! :))
2009. szept. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!