Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fejfájás, mi lehet a probléma?

Fejfájás, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Már 2 napja folyamatosan előjön egy gyenge fejfájás, bal oldalt hátul a tarkó felett egy picivel, mi lehet a probléma? Csak a meleg teszi vagy magas vérnyomás esetleg?
2011. júl. 20. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Elég vizet iszol?

Napi 2-2,5 liter minimum kéne.

2011. júl. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves Palm, bőven megvan a két liter, még egy négyet is megkockáztatok :)
2011. júl. 20. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajna nem látok bele a fejedbe. Ez így agytumortól hidegfrontig bármi lehet. :(
2011. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor vagy elmúlik, vagy összeesek a számítógép előtt. Többet nem tudok tenni, annyira nem fáj hogy orvoshoz forduljak.
2011. júl. 20. 09:36
 5/10 anonim ***** válasza:
A problémám ugyanez.Olyan 3 napja fájhat.És most is.Én már ittam sok vizet...elkezdtem.Szerintem az időjárás teszi..változás....
2011. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De nekem mondták azt is,hogy a számítógép miatt...Vagy eseleg romlik a szemem.Mert ha becsukom,jobb egy fokkal...Nem voltam 2 napot gép előtt,és tegnap estére,ma délelőttre enyhült..Nekem talán romlik a szemem,próbáld meg behunyni a szemed,és várni,hogy jobb-e..
2011. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
az epe meridian el van zarodva. menj el egy siastu orvoshoz, o meggyogyit
2011. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
aludj többet, kockulj kevesebbet
2011. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 TOMAtm ***** válasza:

egyértelműen a számitógép monitortól van.próbáld nagyobb képfrissítéssel használni.nekem a munkahelyemen is gépn kell dolgoznom és itthon is elég sokat használom,a szemem sem 100%os.az itthoni gépemnek egy 24 colos komoly drága monitor jutott,nincs is vele baj.de ha a cégnél 2-3 órát ülök a 19es egyen-gagyi monitor előtt estére olyan mintha valaki tarkónrúgott volna egy bakancsal.

javaslom vegyél otthonra egy igényesebb monitort,ha viszont munkaeszköz és nincs más csak gagyi akkor nemtudom mit lehetne tenni...

2012. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomrom szokott fájni amikor üres.
2013. nov. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!