Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mennyi idonek kell eltelnie,...

Mennyi idonek kell eltelnie, hogy hasson a homeopatias szer, kura?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Mivel nincs benne hatóanyag, akármikor hathat, ha hiszel benne, egyébként meg soha.
2009. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van benne hatoanyag, ugyhogy ha nem ertessz hozza csak feluletesen akkor inkabb ne irj!
2009. júl. 22. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:

A lényege az, hogy mindig azt a szert alkalmazd, ami a legjobban illik a tüneteidre. Ezt már neten is meg tudod nézni, mert pl, a fejfájásra is több szer alkalmazható attól függően hogy tompán, lüktetően, mely területen fáj az ember feje.


Na meg a lényeg , hogy ha nem hat, akkor mást kell próbálni, mert mindenkinek más az alkata, ergó más válik be. Sok odafigyelést igényel, de szerintem beválik. Én 4 éve alkalmazom ( 3 gyerekem van, miattuk kezdtem, mikor szépen félrekezelte a nagyobbikat a gyerekdoki). Mindenkinek más az alkata, pl a 3 gyerekemen ugyanaz a nátha más tünetekkel jelentkezik, tehát más szereket alkalmazok a gyógyításhoz.


Bővebben is utána tudsz nézni: www.homeopatia.info.hu


Itt a betegségre is rá tudsz keresni, és hogy mi a legjobb szer rá.

2009. aug. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hja , és a lényeg, hogy általában gyorsan jelentkezik a javulás ( 1-2-3 óra!!) , ha nem akkor váltani kell.


remélem tudtam segíteni :)

2009. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%

Mivel csak placebohatása van ezért két dolog lehetséges.

Ha olyan a betegség ami jól reagál a placebóra ( pszichés alapja van ) akkor viszonylag gyorsan is hathat.


Ha viszont olyan a betegség ami nem pszichés alapú akkor nem fog hatni sajnos.


Mivel hatóanyag nincsen benne.

2009. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!