Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol lehet kapni az alábbi...

Hol lehet kapni az alábbi gyógynövényeket?

Figyelt kérdés

Több gyógynövényboltban voltam már, de van néhány gyógynövény, amiket eddig még nem találtam meg.

Valahol azt hallottam, hogy ezeket érdemes patikákban keresni, de még nem találtam olyan patikát, ahol sokfajta gyógynövényt tartanak.

Néhány a keresett gyógynövények közül: Földitömjéngyökér, Kankalingyökér, Szappangyökér, Tüdőlevél.


2009. júl. 22. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van a közeletekben herbária, akkor ott kérdezz rá - a legtöbb gyógynövényt ott lehet száritva kapni, kivéve, ha nem szabad házilag használni.
2009. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Voltam a Herbáriában, ott tüdőlevelet kaptam, a többit nem. Egyébként a Herbáriában nagyon kedves és hozzáértő volt az eladó, sokat segített.

Ennek ellenére, ha valaki tud válaszolni a kérdésemre, örömmel venném.

2009. júl. 24. 08:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes a neten is körülnézni, pl. itt:

[link]

2009. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!