Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fitymaszűkületre tényleg jó a...

Fitymaszűkületre tényleg jó a kamilla tea?

Figyelt kérdés

Fitymaszűkületem van. Orvoshoz eddig még nem mentem, de olvastam, hogy jó,ha kamillateával "borogatom". Hogy kell? Megfőzöm, és várjam meg, amíg kihűl? Esetleg langyosba? Légyszíves segítsetek!


F/22



2012. aug. 16. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal ülőfürdőhöz kell.
2012. aug. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 homo ludensz ***** válasza:
Miért szerinted kitágul a meleg teától? A kamillatea úgy tudom gyulladáscsökkentő és ahogy írod nem gyulladás kínoz.
2012. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy jó rá. XY személynek is orvos írta fel, csak nem tudom, hogy kell.
2012. aug. 18. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi, az unokatesómnak is ilyen baja volt, de had kérdezzem meg tőled, hogy ez mikor alakult ki? Csak mert ha esetleg ez már évek óta fenn áll, akkor nagy butaságot csináltál, hogy nem mentél el orvoshoz! Mindenképpen menj el, amilyen gyorsan csak tudsz (persze nem lóhalálával rögtön be az ügyeletre), mivel alatta nagyon csúnyán be tud fertőződni. Ezt meg KELL operálni, ami nem egy nagy csinnadratta, bemetszik a ránőtt bőrt, hogy teljesen hátra lehessen húzni. És EZUTÁN kell kamillás oldattal mosdatni, illetve húzogatni. Jah...az elég érdekes lesz! :D De ha elfogadod egy orvostanhallgató véleményét, elmész egy sebészhez! :)
2012. aug. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem volt, a borogatás hülyeség, pikk-pakk megvágják és 1 hónap után már fel sem tűnik, hogy valaha is bajod volt..:)
2012. aug. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!