Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogy lehet azonnal elaludni...

Hogy lehet azonnal elaludni ha nem vagyok álmos?

Figyelt kérdés

Akár drasztikus módszereket is megpróbálok :D

Persze nem olyat h vágjam magam fejbe bézbóz(baseball) ütővel :D



2012. aug. 17. 23:19
 1/4 Mátyás3 ***** válasza:
van vmi hormon ami sötétben termelődik, attól el tudsz aludni ha elég összegyűlt :D
2012. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Call of duty? :D

Amúgy szerintem az altatón kívül nem igazán van erre módszer.

2012. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mátyás3 ***** válasza:
a melatonin
2012. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van olyan agykontroll technika is, ami gyógyszerek bevétele nélkül tud segíteni abban, hogy hamar elaludj.

Illetve különböző meditációs technikák is léteznek, amik szintén arra hivatottak, hogy nyugalmi állapotba juttassák a testedet, elmédet.

Persze szerintem nem azonnali elalvással, mintha fejbe csaptak volna.


Azt is fontos lenne azért előzetesen tisztázni, hogy folyamatosan elalvási, átalvási problémákkal küszködik-e az egyén, vagy csak kíváncsi, mert az alvászavarok hátterében más egészségügyi probléma is állhat.

Azaz lehet, hogy mindenekelőtt egy orvoshoz kellene fordulni.

Gyógyszereket biztosan nem szednék be csak úgy magamtól, vagy ismerősök ajánlása alapján.

De ez magánvélemény, nem vagyok egészségügyes.

2012. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!