Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja a babám? 5,5...

Miért csinálja a babám? 5,5 hetes babánk pénteken, szombaton és tegnap este is csak kézben volt hajlandó elaludni. Amint letettük, azonnal felébredt.

Figyelt kérdés
Ha 1 órát vártunk vele a mellkasunkon tartva, akkor is felébredt, és sírt. Az apukája szerint rémálmai vannak. Már, amikor aludt, nagyon keveset, félórákat. Nem tudom, mitévő legyek, kicsi a lakás, és az apu nem tud aludni. nem panaszkodik, de ő akar fentlenni vele, és aggódom. Mindkettőjük miatt. (Igaz, ha sír rövid időn belül felvesszük, mert ha nem, akkor képes egész éjszakát végigordítani.)
2008. nov. 25. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem lehet,hogy fáj a pocia és így megnyugszik mivel a testetek melegíti a pociát és ez jót tesz neki!Mivel a meleg jót tesz a görcsökre ezért is szokták javasolni a meleg vizes pelust a hasfájós babák pociára!Remélem tudtam segíteni üdv egy 7hós baba anyukája
2008. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a kis pocija fáj.

Az én kislányom hasfájós volt,nekünk is csak a kezünkben tudott megnyugodni,elaludni.Ha leraktuk a kiságyába azonnal felébredt.

Főleg délután és este jelentkezett a sírás.

Simogattuk a hasiját az órajárásával ellentés írányba,kipróbáltuk az infacolt,édeskömény teát...három hónapos koráig sokat szenvedtünk,és szépen lassan elmúlt.

Sok kitartás és türelem kell!

Sajnos viszont annyira megszokta,hogy folyton kézben van,hogy utána az a próbléma következett,hogy állandóan nálunk akart lenni!:-)

2008. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom, amit ajánlottatok. Minden jót!
2008. nov. 25. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasfájásra Infacol, vagy Espumisan csepp, Grape Water gyógyvíz, Aloe Vera Activator, kamilla tea, és sok türelem. Mi mindet kipróbáltuk, de mostmár csak az espumisan cseppet és a gyógyvizet használjuk, de már csak néha fáj a pocija a picinek. Amikor fájt a hasa nekünk is csak ölben aludt el, ugy nyugodott meg, de mióta nem fáj neki, elalszik egyedül a kiságyban.

9 hetes kislány anyukája

2008. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neke dis köszi. Megkérdezzük az orvost, melyiket ajánlja, a ma esét még végigszenvedjük...cseresznyemagpárna van.
2008. nov. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!