Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a gerincpad, vagy denevérpad használatával kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 13:42
 1/5 anonim válasza:

Itt találtam egy cikket:

[link]

2012. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A gerincnyújtó pad egy baromság, soha rá ne feküdjön senki!! A DENEVÉR PAD, viszont hasznos. www.deneverpad.hu Itt olvashatsz véleményeket!
2012. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Megkérdezhetlek, hogy miért írtad a gerincpadra, hogy baromság? Szeretnénk az anyukánknak venni, véleményeket keresek.


Köszönöm!

2013. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Keex válasza:

Sziasztok!


40 éves vagyok, gyakran fáj a derekam, sérvem ugyan még nincs, de két csigolyámnál is van körkörös protrúzió. Számomra a gerincpad nagyon bevált, bár még csak egy hónapja használom. Amint érzem, hogy fáj a derekam, használom a gerincpadot, naponta többször is. Az első két alkalom furcsa volt, mert szédültem a lógás miatt, de pár hét után már függőleges helyzetben sincs semmi gondom. Sőt, ez a kedvencem. Igazán megnyugtató és kellemes érzés, érzem ahogy az egész testem ellazul.

2013. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért írta, hogy baromság, mert hü...lye és még életében nem látott hasonlót. Nekem van, gyógytorna + ez és azóta tünetmentesen élek! De nem mindegy, hogy hogyan lógsz rajta. Csigolyacsúszással nem javasolják, de akkor is lehet rajta lógni, csak hason, párnával a medencéd alatt...Ha a gerincsérveden és csigolyacsúszáson kívül van még egyéb bajod, nem biztos, hogy jót teszel vele.Persze azt hozzáteszem, hogy egy sebész bizti lefog beszélni róla, mert miből él, műtétből. A legtöbb gyógytornász is,,,mert miből él,,gyógytornából...Ezt vedd minden javaslatnál figyelembe, mármint, hogy ki és miért javasolhatja.
2015. okt. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!