Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatokra lennék kiváncs...

Tapasztalatokra lennék kiváncsi Wild Yam gyökér kapszula használatával kapcsolatban. Használ vagy ez is csak átverés?

Figyelt kérdés
Szülés óta hízok, rossz a közérzetem, összevissza jön meg a menstruációm, ráadásul ha megjön, akkor ömlik és borzalmas görcseim vannak. Azt hittem pajzsmirigy problémám van, de a hormonális kivizsgálás azt állapította meg hogy alacsony a progeszteron szintem. Ahogy utána olvastam, ez sajnos segíti a mell-, méh- és petefészekrák kialakulását is, nekem pedig nem a legjobb a citológiai eredményem. Megvásárolnám ezt a kapszulát, mert a természetes szerek híve vagyok, csak nagy bennem a bizonytalanság. Kérlek írjátok meg a tapasztalataitokat, hogy használt-e a kapszula.
2012. máj. 17. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Krémben is lehet kapni. Nyugodtan vedd be, nincs mellékhatása. Azt nem tudom, hogy hatásos lesz-e? Mindenképp orvossal konzultálj mit javasol?
2012. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!