Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ekcémára alternatív gyógymód?

Ekcémára alternatív gyógymód?

Figyelt kérdés
Sajnos hajlamos vagyok az ekcémára, jelenleg is van egy nagyon csúnya foltom könyéknél. Az orvosi krémek nem igazán használnak, szóval az érdekelne, hogy esetleg valamilyen gyógynövényes borogatás vagy valami használna-e...
2012. aug. 29. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Zsíros krémmel kezeljed, de legjobb, hogyha valamilyen méregtelenítő teát iszol és belülről kezded méregteleníteni magad. Ilyenek például a vérre-hulló fecskefű-, zsurlótea, mert hogyha ekcémád van, nagy valószínűséggel vese, illetve húgyúti gondjaid is vannak/lehetnek.
2012. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. aug. 31. 15:40
 3/7 anonim válasza:
Kyäni NitroFx és Sunrise. Tuti hatás.
2012. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a problémám, és nekem nagyon erős tüneteim vannak a kezemen. Sikerült szereznem kaukázusi kefírgombát, úgyhogy most az állítja nekem elő minden nap a kefírt, amit minden este iszogatok. Minden másra is jó, rosszat nem csinál! Külsőleg is lehet használni, csak én nem szeretem ha bármivel is be van kenve a kezem, ezért inkább csak iszom, viszont kétszer is bekentem már, és nagyon hatásos :) Gyorsan fel is szívódik! Nagyon jó még az emésztésre is, csak ajánlani tudom. Az ízét nagyon nem szeretem, az első ivásnál majdnem elhánytam magam, de most már elég tűrhető. Lehet ízesíteni is, és ajánlom, hogy ne bolti dobozos tejjel öntsd le a gombát, hanem rendes tehéntejjel, vagy zacskóssal. Nézz utána a neten a kefírgombának! Jobbulást! :)
2012. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tom, hogy ez alternatívnak minősül, de az exxema kenőcsben nincs szteroid, én azt használom és nagyon szép lesz tőle az ekcémám.
2012. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszönöm! Végül énis találtam egy krémet, amitől, úgy tűnik, nagyon szépen javul...:)
2012. szept. 4. 21:04
 7/7 Nanner válasza:
Én is ekcémás vagyok... ha nem túl akut az állapot, tüneti ekzelés és enyhítésre saját felfedezés a Corsodil öbloögető alkoholmentes verziója...vattára öntöm kicsit és rajt hagyom a kezemen 1-2 órára... gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő és a nem alkoholos verzió nem szárít annyira... nekem ez bejött de mindenképp orvosnak azért ha tudod, mutasd meg!
2012. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!