Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csuklófájás erős ütéstől....

Csuklófájás erős ütéstől. Hogyan tudnám meggyógyítani? Már régóta fáj.

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja beleütöttem jó nagyot egy zsákba, akkor történt a baleset, aznap úgy fájt a csuklóm, hogy alig tudtam aludni tőle. Aztán idővel fokozatosan gyógyult, de csak egy ideig. Voltam orvosnál is, írt fel nekem kenőcsöt, amitől szintén gyógyult kicsit, de ha csinálok egy rossz mozdulatot, akkor megint rosszabb. Azt mondták nekem, hogy ez hosszadalmas folyamat mire meggyúgyul, mert meghúzódtak az inak a csuklómban. Kérdésem, hogy hogyan tudnám, milyen kezeléssel tudnám hamarabb meggyógyítani a csuklómat?

2012. szept. 9. 20:43
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Ha már alternatív kezelési módok...:

Akupunktúrás kezeléssel lehet, hamarabb gyógyul.

Én mondjuk reikivel kezeltem a sajátom.

Bringával estem durva lejtős sebességnél és ugye kézzel tompítottam, amit a csuklóm (is) bánt. Még aznap kezeltem és aztán mindig szántam rá egy kis időt. Most már alig érzem.


Üdv!

2012. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Neked mennyi időbe telt amíg meggyógyult?
2012. szept. 10. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!