Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megtaláltam az ősz haj ellensz...

Sötét lovag kérdése:

Megtaláltam az ősz haj ellenszerét?

Figyelt kérdés

Ha rendszeresen használjuk ezt a pakolást, akkor nemcsak gyorabban nő a hajunk, hanem az ősz haj újra fekete lesz.


- 3 nagy fej vöröshagyma

- 4 ek tiszta méz

- 3 nagy gerezd fokhagyma


Keverjük jól össze a vörös-és fokhagymák levét a mézzel. Mossuk meg samponnal a hajunkat, töröljük meg, és még nedves hajtőbe dörzsöljük bele a keveréket. 10 perc után öblítsük le meleg vízzel. ez igaz lehet? vki próbálja ki... vagy tudtok jobbat?



2012. szept. 18. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki te! Nekem nem kell fekete haj én barna vagyok...
2012. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért mi próbáljuk ki??? Próbáld ki te. A te kotyvalékod nem a miénk... Vagy vegyél kisérleti nyulakat, aztán hajrá!!!
2012. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet rossz, a párom ősz, majd javaslom neki. Ártani nem fog, az biztos!
2012. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt a receptet hol olvastad?
2012. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez ökörség. Ha ilyen praktikák működnének minden modell, filmszínész stb...csak ezt használná és nem rongálná a haját festéssel. Nem gondolod?
2012. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ösnek, Miért lenne ökörség? gondolj bele, a mézben sok a vitamin,ásványi anyag, a fokhagyma és vöröshagyma meg vérkeringésserkentő hatású, tehát a hajhagymák működést serkenti, vérellátását javítja, vitaminnal, tápanyaggal látja el.
2012. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el még egyszer, amit írtam.
2012. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A modellek, filmszínészek nem ismerik ezeket a természetes praktikákat, mert mindenhol a médiákban, a reklámokban csak a kémiai vegyszerekből álló hajfestéket ismerik. És mivel nem ismerik, ezért nem is festik vele a hajukat.
2012. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ezt a receptet a neten találtam, ha valakinek sikerül ezzel vmit elérni az lécci írja le kösszi
2012. szept. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!