Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A pálinka jó a megfázásra?

A pálinka jó a megfázásra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 16:13
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
82%

Igen. Fertőtlenít.

(A pálinka egyébként is MINDENRE jó.) :-DD

2012. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó, ha télen bebaszol tőle, és pólóban rohangálsz. A legjobb megfázásokat így lehet beszerezni, amit pálinkával lehet a legjobban kúrálni természetesen.
2012. szept. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Legyengíti még jobban a szervezetet, ráadásul az alkohol elvonja a vizet is. Sok folyadék, meleg tea, c vitamin, méz. Ezek segítenek. Hogy a pálinka jó mindenre erről meg annyit, hogy ez is egy önigazolása az alkoholistáknak...
2012. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegyél bele chili paprikát is. De fél decitől nem kell többet innod.
2012. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát este leteszteltem... A torok gyulladás elmúlt tőle, de irgalmatlanul másnapos vagyok. 3 decit ittam. :)
2012. szept. 30. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Naponta egy kupica aztán annyi vizet von el a beteg szervezetéből, hogy gyakorlatilag kiszárad... halál reám, ha ezt hagynám!
2012. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 decit? Te tényleg beteg vagy! :P
2012. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bjúszáj válasza:
A népi hiedelem szerint megfázás ellen a leghatásosabb módszer, ha lefekvés előtt 1 dl pálinkába 2-3 evőkanál mézet beleteszel, picit megmelegíted (igen, a pálinkát is!), lehúzod, majd lefekszel aludni, és magadra teszel 2 paplant. Így reggelre kiizzadod az egészet :-) Még nem próbáltam, de egy próbát megér!
2012. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!