Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ki fogyaszt még csapvizet?

Ki fogyaszt még csapvizet?

Figyelt kérdés
Tudtátok mennyi káros anyagot tartalmaz ? Én múltkor voltam egy royal life-os előadáson, volt egy olyan kísérlet ahol egy szerkezettel úgymond "kicsapatták" a vízben található fém és egyéb szennyező tartalmát....Durva volt kb 2-3centi vastagon állt a tetején a szenny...Engem érdekel ez a téma nagyon,csak ajánlani tudom ezeket az előadásokat.Az édes anyámat a héten viszem el, mert beszélgettem az alkalmazottakkal és mondták hogy van ez a polarizált fény terápia, az meg jó a szív és érrendszeri megbetegedések ellen.Mi a véleményetek ? sokan mondtak jókat de még kicsit bizalmatlan vagyok.

2012. okt. 15. 13:41
1 2
 1/11 csokissüti002976 ***** válasza:
100%

Nem itt kéne reklámozni...

Amúgy meg a településen mindenki, mert jó vizünk van...

2012. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én.
2012. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szintén. És nem hiszek az ilyen beetetéseknek. A legtöbbjük csak arra jó, hogy a hiszékeny embereket lehúzzák jó sok pénzzel.
2012. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Magyarorszàgon sajnos mindenhol fémes a vìz. De elàrulom, hogy az úgynevezett àsvânyvizek nagy része szintén csapvìzből készül, attól függetlenül, hogy mi van ràírva. Szóval ha csak àsvànyvizet iszol, minőségit kell inni, különben semmi értelme.
2012. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én.
2012. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

DEénis!


Emberek, van még köztetek olyan, aki levegőt vesz?! A levegőben meg annyi a rákkeltő anyag, meg a fém meg a szenny, hogy több is kicsapódna 2 centinél, ha egy órát szabad levegőn vagy!!


Zárkózzatok be, és kössetek a fejetekre oxigénpalackot!


Áh...

2012. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mekkora baromság ez a "csapvíz" fogalom is, minden vízműhöz más vízminőség tartozik. Más íz, más oldottanyag-tartalom, minden más. Ráadásul "fém", mit ért ez alatt, hogy fém? A víz ízét adó sók anyagmennyiségileg fele fém, pl. Ca2++ ion, Na+ ion, Mg2++ ion... :D
2012. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én a csapvizet jobban meg tudom inni, mint az ásványvizet. S szükség van azokra az fémionokra, amik benne vannak. Szerintem egyébként meg a sok ásványvíz a túlzás, mert azokban irdatlan mennyiségű az ásványi só.
2012. okt. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ólomra gondoltam. Magyarorszàgon sehol sem foglalkoznak a vìz ólomtartalmàval, azért van sok a vìzben. És arra nincs szüksége a szervezetnek. Meg van egyéb is a vízben
2012. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dragonline ***** válasza:
100%

Két-három milliárdnyi embertársunk örülne ha magyar csapvizet ihatna.

Örüljünk hogy van vizünk, másoknak sajnos alig van.

2012. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!