Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állítólag a zöld tea fogyaszt,...

Állítólag a zöld tea fogyaszt, én eddig nem tapasztaltam semmit se, csak annyit, hogy állandóan wc-re járok (felgyorsult anyagcsere) Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja iszom szinte minden reggel egy bögre zöld teát (kb 2-3 dl víz 1 filter) de fogyni nem fogytam tőle. Pedig sokan mondták, hogy milyen jó fogyókúrás eszköz.

2012. okt. 4. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Vizhajto hatas miatt lesz fogyaszto, talan neked nem kellene fogynod pl. Az etkezesed megvaltoztattad, rendszeresen mozogsz? MAga a tea nem rendelkezik fogyaszto hatassal.
2012. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A zöld tea gyorsítja az anyagcserét, ráadásul nem tartalmaz kalóriát ha nem cukorral édesíted. Ezért szokták fogyókúra mellé ajánlani.
2012. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, a zöld tea nem fogyaszt, és még az anyagcserédet sem gyorsítja. A zöld tea, a teanövény koffein-szerű vegyülete okoz vízhajtó hatást. A szervezetből távozó víz pedig nem okoz valódi testtömeg csökkenést, mert ha újra felveszel annyi vizet, megint annyi leszel. A fogyás inkább a zsírszövetek arányának csökkenésében lenne célszerű mérni. Ehhez pedig az kell, hogy kevesebb kalóriát vígy be, mint amit elhasználsz.


De a zöld tea egészséges, úgyhogy fogyaszd csak egészséggel. Mozogj sokat, légy szabad levegőn, légy vidám és kiegyensúlyozott, és akkor ideális testtömeged lesz. Azaz vagy fogysz hozzá, vagy felszedsz hozzá, hogy elérd.


Sok sikert!

2012. okt. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!