Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fáj a csuklóm, de csak mozgatá...

Fáj a csuklóm, de csak mozgatáskor, terheléskor, lehet megerőltettem kondizáskor, van valami jó módszer az elmulasztására?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2012. okt. 24. 21:03
 1/5 *Glissade* válasza:
igen, pihentesd.
2012. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pihentettem a kérdés kiírása óta, de még mindig fáj! Szeretnék már gyúrni, hiányzik, de így nem nagyon megy, mert kib@szottúl fáj ha megterhelem! :(


Nem lehet valami kenőccsel javítani, vagy ilyesmi?

2012. okt. 26. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Okvetlen keress valakit, aki dolgozik ACU-Tape szalaggal. Nagyon tudom ajánlani. Merre laksz?
2012. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nagy Tamás Cet válasza:

vannak jó gyulladás csökkentő kenőcsök, és fásli vagy valami jó csukló szorító.

Azon kívül minden képen ha lemész olyan gyakorlatokat végezz ami nem a csukút terheli.pl.: fekve nyomás helyett inkább tárogass csigán.

Csinálsz is valamit és össze esni sem fogsz és remélhetőleg a csuklód is bírja

2012. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, közben ma délutánra totál elmúlt a fájdalom, edzettem is, terheltem, és bírta, nem fáj. Valószínűleg megerőltethettem, vagy rosszul emeltem/nyomtam, és lehet nem volt megfelelően bemelegítve. Éegközelebb jobban ügyelek erre! Köszi!
2012. nov. 1. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!