Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a megfázás elmulasztására...

Mi a megfázás elmulasztására leggyorsabb módszer?

Figyelt kérdés
megfáztam, és még csak kialakulóba van a nátha, de a torkom már így is nagyon fáj, és a garatívem is, a hangom is kezd elmenni, az orrom nem nagyon folyik, inkább el van dugulva, és holnap fontos dolgom lesz, ahol nem lehetek beteg, mit tudok tenni, hogy lehetőleg holnap dél körül már ne legyen nagyon semmi? tudom hogy elég lehetetlenül hangzik, de talán tudtok valamit. 1000mg-s cvitamint szedek, és neocitran-t most, illetve reggeltől:/
2011. jan. 7. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

neocitran + meleg tea ...a torkodra valami fájdalom csillapító esetleg inkább torokfertőtlenítő(pl: tantum verde) + forró fürdő

és feküdj sokat,aludd ki magadból a náthát...:)

És ez komoly én ha egy kiadósat alszok és meleg teázok reggelre semmi bajom nincs.

2011. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ki is próbálom:D hnap megmondom mennyire hatásos:)
2011. jan. 7. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb az, ha kifekszed. De az sem egy nap lesz. És persze azok, amiket írtál (sok folyadék, C-vitamin stb.). Ha nagyon rossz a torkod, akkor érdemes lehet inhalálni is.
2011. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok folyadék, pihenés és ... hagymatea. Először nagyon furcsállottam, nem volt mersz kipróbálni. Barátom apukája próbálta, és meglepően hatásos volt (ő a karamellás változatot itta). Én a hagymaszirup változatot próbáltam, nem volt finom.

Egy link:

[link]

2011. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket, már jobban vagyok, inhaláltam, szedtem neocitránt, a hagymateát sajnos nem volt alkalmam kipróbálni, de sikerült egy napon belül sokkal jobban lenni, bár még mindig egy kicsit el van dugulva az orrom, de az már mellékes:D
2011. jan. 11. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
sok Béres csepp, C vitamin, pihenés.
2011. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!