Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szívbajokra valami házi...

Szívbajokra valami házi módszert ajánlana valaki?

Figyelt kérdés

Nos kedves mindenki. Bővebben is megmagyarázom. Pontosabban a vérnyomásommal van egy kis bibi.


Pontosabban, hogy a felső értékem kiugróan magas, még az alsó vészesen alacsony.

Megsúgom, hogy igen túlsúlyos vagyok, rajta vagyok a fogyáson, de ezen felül még mivel tudnék alakítani ezen? Valami étel, vagy valami innivaló, gyümölcs ami segíthet?


Kávézni szoktam, de az csak a felső értéket emeli meg, ami már így is magas, meg a szédüléseimet mulasztja el. Szóval azt hiszem ez nem a legjobb módszer amit tehetnék.


Előre is köszönöm.


L/17


2011. aug. 27. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a meggy van a szívre jó hatással, esetleg a kávét próbáld meg lecserélni zöld teára.
2011. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lacix86 ***** válasza:

Javaslom a háziorvos megkeresését és bármennyire is utálod, gyógyszer szedését, 1960-as években indult Framingham tanulmány óta elég egyértelműen kiderült, hogy a magas vérnyomás igen erős rizikófaktora a Stroke-nak, infarktusnak és szinte minden szervedet károsítja. A túlsúly és a magas koleszterin szint még inkább növeli ezt a veszélyt. Hidd el, akármennyire is utálod a tablettákat, nem véletlenül vannak... Bár szerintem ebben a topicban hiába beszélek ilyenről, úgyis kinéznek innen :)

Addig pedig múlasszuk el a rákunkat jádeköves masszázzsal, szívinfarktus ellen pedig fogyasszunk grapefruitmagcseppet...

2011. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nézz a youtubon yoga videokat és yogázz és igyál sok sok folyadékot
2011. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Nem azért vagyok a gyógyszerek ellen mert nem szeretem szedni. :] Egyszerűen csak nincs kedvem most anyumra ráhozni a szívbajt, hogy már megint valami bajom van, és gondoltam megpróbálkozok először házilag kikúrálni magam. Ha nem sikerül, hát irány a doki...


Másik két válaszolónak pedig köszönöm! :]

2011. aug. 31. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!