Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől izzad a lábam? Még...

Mitől izzad a lábam? Még télen is nagyon izzad a lábam, hiába van hideg és fázik a lábam, de akkor is izzad. Vagy nem tudom mit csinál, de nagyon puha a láb bőröm ugye az újjaknál és persze van kellemetlen szaga is.

Figyelt kérdés
23 éves férfi vagyok. Milyen tanácsotok van, hogy mit tegyek? Próbáltam a szódabikarbona + ecetes oldatban való áztatás, az még lehet, h jónak is bizonyult, de talán 2-3 nap és ismét előjött. Én ezt nem értem, hogy még télen is ennyire nedves a lábam és eléggé kellemetlen. A barátnőmhöz is úgy merek menni, hogy fürdés után és van láb spraym is.:) Na mondjuk ez nem vicces, de kérem valaki segítsen.
2012. nov. 18. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés. Van akinek kánikulában is alig izzad, van aki pont ellenkezőleg van ezzel. Senki sem tehet róla, csak tompítani lehet a tüneteket mindenféle trükkökkel, de az se válik be mindenkinek.
2012. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tiszta pamut zoknit hordasz és nem edzőcipőt, akkor kicsit csökkenhet az izzadás. Próbáld ki a Canestein krémet, esténként fürés után kenegesd be vele az ujjaid között és a talpadat.
2012. nov. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tüneti kezelésként szórd be hintőporral, felszívja a nedvességet és illatosít is.
2012. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az milyen lenne, ha este bekennem canestennel, reggel hintőpor és pamut zokni használat?
2012. nov. 18. 09:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Azon hogy hidegben is izzad a lábad egyik se fog segíteni.Valószínű hogy vérkeringési problémáid vannak.
2012. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az jó lenne, hintőport vegyél a gyógyszertárban, van izzadás elleni hintőpor, nemcsak a pamutzokni a lényeg, hanem a cipő is, olyan kell, amibe nem fülled be a láb.
2012. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó hát milyn cipő az ilyen? Meg amúgy is jön a hideg, meleg cipő kell.
2012. nov. 18. 10:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a bőr cipő ami jobban szellőzik.
2012. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szabályozza a testhőmérsékleted.
2017. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!