Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Esos, vagy hideg teli napokon...

Esos, vagy hideg teli napokon tobbet bujtok a tengerimalackaitokhoz? Ti is kiveszitek oket futni, vagy az agyra veletek tevezni, es a puha leteritett agyba neha hagynii egy kicsit aludni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, és mindig olyan hálás, amikor többet foglalkozok vele:) meg imádja, amikor kicsi gyümidarabokat adok neki:)
2012. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kislany,vagy fiu malackad van?a mienk nagyon valogatos,ketto van.az egyik a savanyut szereti a masik az edeset.amikor kint van a nagyobbik az agyon,akkor a kezunkbol szeret enni es mindig megvarja amig a szajaba adjuk neki
2012. szept. 13. 21:42
 3/3 Adele Jonas válasza:
Biztos nagyon édes lehet. Az enyém Malibaba volt. Igazi termetes pocakos legény. Én még vele is aludtam minden este. Sosem bogyózott az ágyamra. Szenteste halt meg... A mohóságában. Azóta sem tettem túl magam rajta. Még a karácsonyi ajándékát megkapta. Egy egész fej salátát kapott. És este a karjaim közt halt meg. Borzasztó volt. :'(
2012. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!