Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek, ha (valószínűleg)...

Mit tegyek, ha (valószínűleg) azért fáj folyton a hasam, mert ideges vagyok egy meló miatt?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok egy állás miatt, folyamatosan a fejemben van, gondolkodom rajta, ez az állapot legalább egy hónapig még nem is fog változni...sajnos már a hasam fáj miatta, és nem tudom mi segíthetne, van-e valamilyen természetes nyugtató tea vagy bármi hasonló?

Tudom, higgadjak le:D De az most nem megy sajnos


2012. nov. 19. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig a legjobb módszer ha megnyugtatod magad :) kamilla teát, citromfű teát tudom ajánlani, azok nyugtató hatásúak :) Mozogj sokat, az is segít levezetni a stresszt :)
2012. nov. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen jellegű a hasfájás ...., ha görcsös, akkor bátran ajánlom a Colocynthis C9-et, ez egy homeopátiás szer, nekem nagyon sokat segített. nekem irritábilis bélszindrómám van. A sok idegességtől lett.
2012. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyes, sz@rnak pofon amit jelen szituációban tanácsolsz a kérdezőnek. Ha csak 1 hónap, az nagyon jó. Másnak kilátása sincs sem a közel, sem a távolabbi jövőben, hogy válthasson. Tulajdonképpen szerencsés vagy. Teák, ez-az segíthet valamennyicskét, de érdemben tényleg a környezetváltozás, másik meló lesz a megoldás. Hamarosan le is jár az 1 hó, megírhatnád mi a helyzet, ha megcsapott a változás szele majd.
2012. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 melinda99 válasza:
Hmm, próbáltad már a Magne B6-ot? [link]
2012. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!