Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Baj ha nem hordom folyton a...

Baj ha nem hordom folyton a szemüveget?

Figyelt kérdés

Gondolom sokszor előjött ilyen kérdés, de azért szeretném megkérdezni hogy az én esetemben mi van. Rövidlátó vagyok és van -1 es szemüvegem...nagy gond az, ha nem viselem szinte soha a szemüveget csak akkor ha nagyon nem látok valamit?

Megmondom őszintén én nem is szeretném hordani, csak azért csináltattam, mert jó ha van.


2012. nov. 16. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát majd ha romlik még pár dioptriát a szemed majd rájössz, hogy baj. Létezik már kontaklencse is, de hülyeség kockáztatni a szemed egészségét csak azért, mert nem tetszik magadon a szemüveg.
2012. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az előttem szóló jól írta, nem véletlenül kaptad, még ha csak olvasószemüveg lenne az hagyján. van kontaktlencse, lehet kicsit macerás, de hamar meg lehet szokni. ismerősöm se szívesen hordta, de folyton fejfájás gyötörte, aztán rájött, hogy talán a szemüveg nem ártana, és láss csodát, elmúlt a fejfájás.
2012. nov. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!