Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől sebes a nyelvem?

Mitől sebes a nyelvem?

Figyelt kérdés
Már elég régóta van ez a problémám...úgymond elég sűrűn sebes a nyelvem baloldala(nagyon nagy ritkán a nyelvem jobb hátsó része), egy pár nap múlva elhalványodik (akár el is múllik), de pár napra rá újból kiújul. Nem tudom pontosan hogy seb e, vagy kidörzsölés, néha olyan foltokba van mintha megégett volna, a nyelvem bal széle pedig kissé ragyás. A fogorvos azt mondta hogy lehet valami allergia váltja ki, ami nem valószínű hiszen minden nap mást eszek...pár hátsó fogamat lereszeltettem egy kicsit nehogy azok okozzák a problémát. Néha mikor jobban kijön akkor egy picit érzékenyebb is, fájdalomnak még nem nevezném. Szerintetek mitől van ez? Idegességtől, stressztől előjöhet ilyen betegség?

2012. dec. 11. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos bármi ki hozhatja nálam is előfordul,sőt a belül az számba vannak afták is.
2012. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is volt,és én imun erősitő gyógyszert kaptam,már nem tudom mi volt a neve csak azt tudom drága volt,de lekopogom azóta semmi.ennek már 2 éve de addig nagyon sokszor volt.Háziorvos írta fel
2012. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

2. válaszólónak, ha esetleg eszedbe jutna az orvosság neve akkor írd le kérlek, lehet nekem is sokat segítene.

2012. dec. 11. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom,de arra emlékszem,hogy vagy 5 levél fehér kapszula volt és kb 5000ft.
2012. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez szokott lenni, főleg télen. Valahol olvastam, hogy vitaminhiány is okozza. Főleg B vitaminokat ajánlanak rá. Szoktam kezelni Svédcseppel, vagy Pflogosol oldattal, akkor hamarabb elmúlik.
2012. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!