Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A torkomnál meg van duzzadva...

A torkomnál meg van duzzadva két nyírokcsomó és a szám sebes a nyelvem fáj és aftás mintha sok mogyorót ettem volna vagy ilyesmi milyen megbetegedés lehet ez? Várjak pár napot hátha elmúlik magától vagy menjek el egyből orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomó a sebtől meg az aftától van megduzzadva, az elég valószínű.
2011. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és a szám meg a nyelvem mitől lehet ilyen?felfedeztem egy kis piros sebet az egyik fogamnál belülről az ínyemen de nem fáj meg semmi...lehet attól hogy rágtam a szám és elfertőződött?
2011. szept. 9. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha sérül belül a szád, abból kialakulhat utána afta.
2011. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj el dkihz, mert a hugmnak is ilyen tünete volt a granulomájától. Jobb félni, mint megijedni. Neki sem fájt, csak piros pötty volt az ínyén.
2011. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!