Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jó Voll-diagnosztikus/akupunkt...

Jó Voll-diagnosztikus/akupunktúrás szakembert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Én Némethné Mártánál voltam ( [link] első mérés 7000, utána 5000. Ő gyógynövénnyel dolgozik, mások homeopátiás készítménnyel. A gyógynövény szerintem jobb.


Szerintem Márta jó szakember (írjátok, hogy ez fontos: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas.. - egyetértek), de kíváncsi vagyok, ki van még.


2012. dec. 11. 18:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* Elektroakupunktúrás, csak pontatlanul fogalmaztam.
2012. dec. 12. 00:30
 2/11 A kérdező kommentje:
* Utókövetés 3 havonta esedékes.
2012. dec. 12. 00:45
 3/11 anonim ***** válasza:

milyen probléma miatt keresel akupunktúrához valakit?


azért kérdezem mert nagyon sok mindenben önmagad is képes vagy kezelni, gyógyulást elérni-- és a pénzed megmarad!

ime egy blog amiben nagyon sok öngyógyító tanács van-- külön a fejezetekben

36. f. Ételünk = életünk elixírével...


31.f. A testérzésünk kifejlesztése.

30.f. További gyógy-praktikák masszással, energiánkkal

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.


ezeket ajánlom-- elég ha az egyiket beírod a keresőbe

2012. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Moderátor: ezt lehet törölni. Véletlenül rosszul fogalmaztam meg, az első hozzászóló rögtön félreértette. Létrehoztam újra.
2012. dec. 12. 16:22
 5/11 A kérdező kommentje:

Mami:


Az ima nem helyettesíti a gyógynövényt.

2012. dec. 12. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:

kérdező csak úgy melesleg 1. nem vagyok vallásos 2. utoljára 5 éves koromban tagadtam meg az imát- három héten keresztül elzavartak az asztaltól is de inkább nem ettem akkor se imádkoztam-- ennyit a hitemről


Ha a lélek szó miatt jegyezted meg-- akkor jó ha tudod az eredetileg filozófusok találták ki- a vallások csak birtokolják ezt a fogalmat attól függetlenül hogy azt se tudják mi is egyáltalán-- azért van azóta szárnya na és arca és azért vár reá a menyek országa-- legalábbis ezt sugallják a vallási maszlagok.


Én csak azért hívom léleknek mert nincs rá jobb és megfelelőbb szó, mivel ha az nem lenne akkor az élet vegetálna. Egyébként energia szálaknak rendszere a testen belül és kívül a bőrt is behálózva-- egy kínai,i.e. 3000 körül érzékelte, és megalkotta a kínai akupunktúra gyakorlatát-- na ezzel kapcsolatos az is amit ajánlottam neked és semmi köze a vallásos maszlagokhoz!

2012. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mellesleg ugyan ebben a blogban van gyógynövényeink fejezet is.


azt írtad kíváncsi vagyok ki van még...


na ezért válaszoltam még sehol se voltak amikor én már a 70-es években gyógyítottam-- egyébként intenzív, és osztályos ápoló voltam sok sok évig miközben gyógyítottam is.Tehát a gyakorlati tanácsaim innen származnak. -- csak tudod mielőtt kidobálnád a pénzedet, nem ártana megtanulnod az öngyógyítást is a gyógynövények használata mellett

2012. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is pénzkidobás ez a módszer!
2012. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ráadásul az akupunktúrás pontokat, mint ahogy a gyakorlatban láttam, de a klinikai gyakorlatok is így tanítják-- az illető aki végzi-- szószerint az ujjaival méricskélve határozza meg azokat a pontokat ahová egy tűvel aztán beszúr-- Holott minden emberi végtag vagy test méret különböző tehát ha tegyükfel a hüvelyk ujjával elkezd méricskélni, akkor az a 3 hüvelyk pl. teljesen máshova esik nálad vagy épp nálam-- hisz nem vagyunk egyformák az egyik embernek hosszú a lába a másiknak rövid és igy tovább-- ezért aztán a nyugati orvoslás nehezen fogadja el és gyakran nem is gyógyul a beteg emiatt-- illetve ha meggyógyul véletlenül akkor pszichésnek tartják. -- tehát vagy sikeres lesz a kezelés mert valóban tud is a kezelő vagy sikertelen és csak kidobtad a pénzedet, mert vaktában szurkáltak meg


Na már most a kinai azért találta fel ezt a gyógyító módszert, mert képes volt érzékelni, mint ahogy én is érzékelem azoknak a pontoknak-- de még a szálakat is, amelyen rajta van -- szinte lefércelik azok a pontok a bőrön futó léleknek szálait a testünkhöz.-- Egyébként csodálatos!-


Azokat a tanácsokat amit betettem részben pontokra vonatkozik csak nagyobb formációt rajzolva, hisz a pontnak masszása eleve nagyobb-- de épp olyan hatást lehet elérni vele amit várunk, mert a masszírozástól elektromossága emelkedik, majd befelé áramlik a megfelelő helyre-- mert bevonzza" az akupunkpont. Ráadásul saját lélek energiádat is mozgósítod egyben és igy valóban gyógyulni vagy képes-- és semmibe se kerül. De épp igy van a saját gondolattal való gyógyítása önmagadnak szerveidnek.


Csökkenthetsz fájdalmat, gyulladást, erősítheted a szerveidet de még a szívedet is és emelheted vagy csökkentheted a vérnyomásodat... stb persze nem tudom hogy neked kérdező milyen panaszodat kellene megszüntetni...?

2012. dec. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mami,


Itt válaszoltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__alternativ-gyogyitas..


A félreértések elkerülése végett ott folytassuk. Lásd első válaszom magamnak itt.

2012. dec. 16. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!