Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek az ekcémámmal?

Mit tegyek az ekcémámmal?

Figyelt kérdés
már kis korom óta ekcémám van és most kicsit csúnyább sok mindennel próbáltam de csak a tünetet kezelte van valami gyógymód hogy végleg meggyógyítsa?

2013. jan. 8. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha létezne gyógymód, akkor nekem is mondd el, mert voltam már mindenféle orvosnál, kipróbáltam már mindent, de sajnos nagyjábóli tüneti kezelésen kívül mást senki nem tudott mondani.
2013. jan. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is az vagyok kiskorom óta. az orvosom protopic kenőcsöt írt fel de nem szeretem mert szteroid van benne és melegvíz hatására viszket. kend be körömvirág krémmel. 5percen belül eltünteti hidd el! sok sikert :)
2013. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha nagyon durva,akkor Atopiderm krém, amikor már enyhül és már csak száraz, akkor pedig Atolys krém.Mindkettő neten rendelhető.Nekem bevált. Ezzel a kettővel fent lehet tartani a hidratált állapotot.
2013. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

családtagomnak az ételekben lévő tartósítószertől VOLT! :)


(tej, vaj, margarin, sajt, felvágott, mártások, konzervek, stb)

amióta ezeket nem eszi, nincsen neki

2013. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!