Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az arcom pattanásos volt, és...

Illesdorottya kérdése:

Az arcom pattanásos volt, és most heges, látszik egy kicsit de engem zavar, szeretném ha eltűnne, kérem segítségeteket hogy hogyan és mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 00:58
 1/3 anonim válasza:
A gyógyszertárban lehet venni rá kenőcsöt az árát és nevét nem tudom de ha megkérdezed biztosan tudni fogják. Az egyik ismerősöm is vett ilyen kenőcsöt és használt neki... házi praktikát sajnos nem tudok.
2013. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem csak az alapozó segít. Van a Vichinek kifejezetten hegekre való alapozója,marha jó a cucc (bár borsos ára van 4-5 ezer egy pici tubus)
2013. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van egy amerikai cég a Forever Living Products bátyám innét rendelt termékeket és neki kb 3 hónap alatt levitte az arcáról a pattanásokat és a hegeket nagyon jó ő esküdik rá nagyon csúnya volta az arca de már olyan mintha nem is lett volna pattanásos szinte ha érdekel a dolog akkor szólok neki aztán segíthetünk ha gondolod (írj privit)
2013. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!