Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Zavar-e benneteket, ha túl...

Zavar-e benneteket, ha túl szőrös a lábatok, vagy más testrészetek? Ezt hogyan fogadtátok el?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem zavar. És egyáltalán mi a túl szőrös szerinted?
2013. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Mivel nő vagyok, zavar. Elfogadni nem is akartam, szőrtelenítek :)


Egy férfi viszont legyen szőrös, tetőtől talpig :)

2013. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te férfi vagy, akkor miért akarsz egy metroszexuális meztelencsiga lenni? A pasi úgy jó, ha szőrös, az a természetes és számomra a vonzó.
2013. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld tenyerek, köszi a válaszokat.


Engem zavar, bár tudom, hogy férfias és természetes. Legfőképpen, mert nem tudom, hogy a lányoknak/nőknek tetszik-e, vagy inkább visszavágva a jobb, esetleg "eltüntetve".


A "szőrös" jelen esetben a lábat, alkart és mellkasot érinti. Sűrű a mellen, ritkább a lábon, átlag 2-3 cm.

2013. jan. 7. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nők miatt zavar? Akkor ne izgulj. Nekünk tetszik.
2013. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar,ffi vagyok .
2013. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, a szőr szexi és férfias lábon, karon, mellkason, hason! Mediterrán típus révén nem jó érzés, ha szőrösebb vagyok a pasinál ;)
2013. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem zavar,bár én messze szőrösebb vagyok az átlagnál.Igyekszem karbantartani.
2013. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fényőr válasza:

Egy férfi,legyen szőrös!Hisz csak akkor férfi:)

Engem nem zavar például hogy túl szőrös a lábam,de mivel férfi vagyok,akkor legyek szőrös!:DD

2013. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csatlakozom, egy férfi ne legyen csupasz. Jó, pl. a hónalj az egyéb okokból sem praktikus, ha szőrös, de egyébként nem szempont ismerkedésnél. Egyedül az nem tetszik annyira ha dús szőr van a hátán, nyakán, viszont ha megtetszene egy ilyen pasi, nem tartana vissza az ismerkedéstől. Lehet még meg is tetszene, ki tudja. :)
2013. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!