Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mágnesterápiás, pulzáló...

Sanuár kérdése:

Mágnesterápiás, pulzáló készülék, vegyem, ne vegyem? Tapasztalatokról kérnék választ.

Figyelt kérdés

Manapság gyakran hirdetnek különböző megnesterápiás készülékeket, párnával, teljes fekvő felülettel, stb.stb.

Vannak nagyon huzós árak is, és kevésbbé huzósak. Nem tudom mennyire hatékonyak, akinek van, kérjem irja meg véleményét. Köszönöm.


2013. jan. 12. 16:35
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
nagyimnak van, 400 E, nemtom mennyire hasznos, ő szereti.
2013. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem van Impulser márkájú. Használja az egész család. Pozitív véleménnyel vagyunk róla.
2013. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infot. Azt hiszem az Impulser a legelfogadhatóbb áru, aztán a csillagos ég.

A multkor a TV-ben is hirdettek valamit, jól leárazva, hol a legbiztonságosabb a vásárlás?

2013. jan. 14. 15:35
 4/27 anonim ***** válasza:
Nekem van az Impulser. Ezt természetgyógyászok is használják. A Bremer a legjobb, de a legdrágább is. Nálunk a fizikóterápián van is egy ilyen márkájú matrac. A Terramagon nem tudom milyen, viszont az a legolcsóbb. Attól még lehet ugyanolyan jó. A belsejét annak is Németeknél gyártják tudtommal.
2013. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Pontosan mire jó a mágnesterápia,bocsánat! ?
2013. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
én annyira nem hiszek ezekben... ennyi erővel arra a kis piramisokból álló 3szögre is állhatnátok ... -_- parasztvakítás
2013. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem éppen, nézzétek meg a neten a pulzáló mágnesterápia hatásait. Fizikóterápián akkor nem alkalmaznák, ha nem lenne valami hatása.
2013. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a mágnesterápia. De a hőterápiát is szokták javasolni.
2013. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
a hőterápiáról én is hallottam már, de ezt a mágneses bigyót nem dokiknál lehet csak?
2013. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
MIért lennének parasztvakítások ezek a terápiák,ha működnek,bocsánat?!
2013. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!