Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mágnesterápiás, pulzáló...

Sanuár kérdése:

Mágnesterápiás, pulzáló készülék, vegyem, ne vegyem? Tapasztalatokról kérnék választ.

Figyelt kérdés

Manapság gyakran hirdetnek különböző megnesterápiás készülékeket, párnával, teljes fekvő felülettel, stb.stb.

Vannak nagyon huzós árak is, és kevésbbé huzósak. Nem tudom mennyire hatékonyak, akinek van, kérjem irja meg véleményét. Köszönöm.


2013. jan. 12. 16:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
van itt olyan, akinek tényleg beváltak ezek a kezelések?
2013. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
mágneses maceráról nem tudok nyilatkozni, ami nekem nagyon jól bevált az a thermo tapasz:)
2013. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
de az nem ugyanaz!
2013. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Kérnék szépen egy kis tájékoztatást a thermo tapaszról. Hol lehet venni?Ára, és mi a tapasztalat használatnál? Nekem a bal vállamban volt aug-ban egy ficam, és nagyon fáj, hiába tornáztatom, lóbalzsammal kenegetem. Tudom hogy a hideg neem tesz jót neki, dehát tél van :)
2013. jan. 29. 16:28
 15/27 anonim válasza:
Nem akarom leszólni a mágneseket, de nekem nem tiszta hogy működik, nem hiszek benne. A hő az más, az valóshatással van az izmokra.
2013. jan. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kérdező: gyógyszertárban lehet kapni, thermacare néven. bővebben: thermacare.hu értelemszerűen ! :)
2013. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először menj el valahova, ahol használnak ilyet. Próbáld ki és ha bejön és használ, akkor vedd meg. Én a BEMER SLT Plust próbáltam, nem drága a kezelés, viszont a készülék drága, úgyhogy azt nem vettem meg, úgyhogy inkább kezelésekre járok.
2013. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én is szívesen kipróbálnám a BEMER-es mágnesterápiát. Tudnál esetleg egy valóban nem túl drága helyet ajánlani? Köszi
2013. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Budapesten fizikoterápián ingyen igénybe vehető. A reumán adnak beutalót.
2013. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten tudom ajánlani az Alba Natura Egészségközpontot(www.albanatura.hu), én legalábbis itt próbáltam ki a BEMER SLT Plust, de biztos máshol is van.
2013. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!