Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kisfiam hiperaktív. Mivel...

Kisfiam hiperaktív. Mivel tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
Ki próbáltuk a sedafit pc, változtatunk az étrendjén szedi az omega-3 is. De sajnos semmi eredmény úgy néz ki, hogy a Ritalin kell szedni. Mindent elolvastam erről a gyógyszeröl nem szeretném adni neki, de ha valaki szedi írjon nekem vagy valami más segítséget, tapasztalatot is szívesen várok

2013. jan. 17. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Javasolni szokták a rendszeres sportot.
2013. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze jo magyarmodi hogy az elenk kisgyerek egybol hiperaktiv es szedaljuk le nehogy foglalkozni kelljen vele..hol volt olyan hogy hiperaktivitas 10 eve??a magadfajta szuloktol elkene venni szegeny gyerekeket amig nem lesznek teljesen zombik vagy fuggok.GRAT!
2013. jan. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Mindenképpen rengeteg mozgás kell neki. "Gyógyszert" én biztos nem adnék neki, ha jót akarsz a gyermeknek, akkor te sem adsz. Fusson, kerékpározzon. Egyfolytában mozogjon ha kell, egy idő után elfárad és nyugodt lesz.
2013. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10 evvel ezelott is voltak hiperaktiv gyerekekek es korabban is. Minben keppen a sportot ajanlom mert az unoka ocsemen is az segitett. Vannak olyan sportok is amiket szulo es gyerek egyutt csinalhat.
2013. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!