Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek ha elállítódott a...

Mit tegyek ha elállítódott a bioritmusom? (SEGÍTSÉG)

Figyelt kérdés

Január közepe táján volt egy vizsgám, amitől nagyon tartottam. Hajnalig hajlandó voltam tanulni, hogy sikerüljön.


Ezt követően egyre később feküdtem le,ill. keltem.

Volt, hogy napokig nem aludtam ki magam, éjszaka pörögtem Most ez a 2. éjszaka hogy nem alszom, pedig tegnap nappal ébren voltam, és éjjel is.


Hova forduljak? Mit tegyek hogy normális kerékvágásba visszaálljon a szervezetem?


2013. jan. 23. 04:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Utazz el Amerikába és a jetlag kiegyenlíti. Vagy ha nem teheted, akkor vegyél energiaitalt és próbálj meg fent maradni este 10-ig és utána alszol egy nagyot.
2013. jan. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bioritmus ügyekben fordulj VV Alekoszhoz. :D

Komolyra fordítva ha nem fogyasztasz semmilyen élénkítőszert, akkor a szervezeted csak szimplán összezavarodott, de így is megvan a beállítottsága. Ez velem gyakran előfordul, mert teljesen összevissza alszok. Ha rendbe akarom tenni, megállapítom, milyen az aktuális beállítottságom. Ez annyit jelent, hogy akkor alszom, amikor álmos vagyok. Aztán a szervezetem által éppen aktuálisnak vélt lefekvésem időpontját előrefelé tologatom, míg be nem áll normálisra, vagy amilyenre akarom.

2013. jan. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!